Зачаровані танцем (звіт школи бальних танців)

Tags :

16 липня 2011. «Бальні зали», «танці на балу», - перш за все, згадую «Війну і мир» Толстого зі зворушливою, що танцює Наташею Ростової на її першому балу.

І ось, 8 липня в, святково прикрашеному, залі ресторану «Натанель», я побачила таких же дивних, юних, як Ростова, в прекрасних костюмах, танцюючих бальні танці.

Вихованці школи танців «Чарівник» (входить до об'єднання ізраїльських танців АХТАА під керівництвом Марії Крічман), від 3,5 до 15 років, більше 2-х годин демонстрували мистецтво бальних танців безлічі захоплених дорослих, переповнили зал, пишуть місцеві электронные журналы. читать полностью

Учитель маленьких танцюристів (їх сьогодні понад 100) Якір Коган та його партнерка Літаль, на міжнародних змаганнях зі спортивних танців 2010 року в Нідерландах увійшли в першу десятку кращих танцюристів світу. Своє «світове» досягнення, вони показали і на міжнародному змаганні з бально-спортивного танцю «Клеу-Орепи» у квітні 2011 року в Києві, Україні.

Чим же так приваблює нас танець? Чи допоможе в подальшому житті нашим дітям бальний танець і як вони змінюються в процесі навчання?

«Ніколи не повірю в бога, який не вміє танцювати», - приблизно так висловився Заратустра.

Титуловані танцюристи зізнавалися, що танцювальні «па» виконують під впливом якогось одухотворення, прагнучи розкрити оточуючим своє бачення світу, надії і сподівання, ставлення до життя.

Кращі женские журналы стверджують, що у танці знімається накопичилася напруга і світ навколо стає іншим, різноманітнішою і краще, пишуть . Любов - великий двигун танцю! Мабуть, танець стався разом з людиною.

Наприклад, у древній Японії танець називали «ками асобі» (гра богів). Вважалося, що бог проникає в людину і потім чарами змушує його танцювати.

В інтернеті я знайшла таке пояснення походження відомого єврейського танцю «Сім сорок»:

«Представники єврейського народу завжди були дуже спритними і кмітливими, поки інший ще тільки збирається зробити якусь справу, у єврея вже давно все організовано і приносить дохід.

У результаті, вони накопичувалися в містах, розвивали там виробництво і налагоджували бізнес ...

Але в царській Росії євреям було заборонено жити у великих містах, можна лише перебувати там в денний час.

В результаті такого законодавчого акта, їм доводилося приїжджати в свій головний місто Одесу на поїзді, який прибував о 7 годині 40 хвилин ранку і вирушав з нього теж в 7.40 тільки вже вечора.

У зимовий період, чекаючи поїзда, євреї, щоб трохи зігрітися, пританцьовували, ось так і виник запальний єврейський народний танець ».

Навіть древні євреї знали толк в веселощі і танці. Пророк Єремія віщує відновлення Ізраїлю в дуже важкий для євреїв час, читаємо: «Тоді дівчина буде веселитися в хороводі, і юнаки і старці разом; і зміню печаль їх на радість і втішу їх, і потішу їх після скорботи їх. (Єр. 31:13) ». Тобто, Всевишній бачить крізь час майбутнє Ізраїлю радісним.

Він сам змінить печаль на радість, в результаті чого і дівчина, і юнаки зі старцями підуть в танок разом в хороводі.

Цілком імовірно, що учні школи танців «Чарівник» допомагають нам наблизити розквіт Ізраїлю.

Джерело: Pink