Waacking - це інтригуюче уявлення, це розмова з глядачем! Waacking

Tags :

Waaking (Вакінг) зародився в 70-х років в гей-клубах міста Лос-Анджелес. Первісне ім'я даного стилю було «The Garbo», що походила від імені Грети Гарбо - відома шведська акторка. Її театральні пози пародіювали танцюристи. Вакінг (Waacking) - це комерційна назва, так як waack - махати руками. Спочатку це був ф'южн джазу, рухів локінга та хіп-хопу.

У цього стилю є ще одне ім'я «Punkin» від punk - так називали локери геїв, які їх копіювали. Вони не протистояли і не змагалися, вони обмінювалися досвідом. Вакінг починався як частина локінга-культури, спочатку в 72-73 роках танцювали його під фанк, потім під диско і хаус, а тепер це є частиною хаус-культури. Але найоригінальніший вакінг став як гейського пародіювання локерскіх рухів рук, природно у відповідній манері нетрадиційної орієнтації. В результаті регулярного обміну досвідом між Нью-Йорком і Лос-Анджелесом вакінг досяг до Східного узбережжя. Там він змішався з вогінгом (Vogueing) - стиль, що зародився в 40-50-х роках у гей-клубах міста Нью-Йорка. Це пародія ходи фешн. Через це LA Style і NYC Style вакінга мають відмінності: Лос-Анджелес - більшість чітких рухів руками, Нью-Йорк - стрибки, викиди і вог-позіровкі.

Крім руху руками Вакінг вимагає чітких поз і ліній і подіумних проходок. У сучасному світі Waacking регулярно використовується для організації ефектних шоу, але завжди слід пам'ятати, що колосальний ефект буде від хореографії з самовираженням і індивідуальністю.

Засновник вогінга - відомий танцюрист Willi Ninja, глава «House of Ninja», самого сильного Нью-Йоркського спільноти і легенда фільму «Paris Is Burning».

Willi Ninja вчив топових моделей вогінгу.

А ось деякі імена із засновників вакінга: Tinker, Aurther Andrew, Lanny Michael Angelo і інші, на жаль, багатьох уже немає в живих. Зараз новачками стилю є танцюристи з «Dancing Machine», яку в 1975 створив Jeff Kutach. У 70-х і початку 80-х учасниками Dancing Machine були танцюристи: Gino, Fast Freddy, Dino SugarBop, і дівчата: Topaz Lanette, Diane, Dallas, Flame, Ana Sanchez.

Важливу роль в історії вакінга займає Shabba Doo з легендарних «The Lockers». Сам Лер Куртельмон і Шаббаду говорять про те, що в клубі їх пробатліл гей.

Є ще танцюрист, який має відношення до вакінг - культурі - Tyrone Proctor, сприяв обміну між Нью-Йорком і Лос-Анджелесом. Він працював у Нью-Йорку в шоу «Soul Train». Зараз він так же викладає, незважаючи на те, що стегно у нього пошкоджене і Tyrone може робити акцент на роботу руками.

Archie Burnett є дуже шанованою танцюристом андеграундної сцени танцю. 30 років клаббінга в «гострих» Нью-Йорку клубах сформували його сильний, унікальний і впевнений стиль. На даний момент йому 54, але при зустрічі він не виглядає більше 40. Так само Archie знімався для танцювальних журналів «Dance Ink» і «Village Voice Dance», знявся в документальному фільмі «Sally Sommer - Check Your Body At The Door».

Вакінг в сучасному світі є популярним як основа для екстравагантних, яскравих танцювальних виступів. Фундамент цього стилю «вакінг» - це не чітко поставлена ??хореографія, а більше імпровізація, яка використовується для вираження власної особистості.


Вы ищете курсы программирования для себя или для своих знакомых? Рекомендуем попробовать курсы от kursoteka.com.ua