Влад Яма: «Ревнощі потрібні для вогника у відносинах»

Tags :

Але потрібно стежити, щоб вогник не переріс у пожежу

- Владе, а як же чарівна Ліля, з якою ви ще недавно «з'являлися в світі»?

- Я б не хотів присвячувати пресу в деталі свого особистого життя. З недавнього часу прийняв для себе таке рішення. Просто зауважив - як тільки говорю в інтерв'ю про особисте життя, воно відразу дає тріщину.

- Ну, хоча б скажіть, чи є у вас дівчина?

- Є.

- Чи знайомі вам муки фатального кохання?

- Сподіваюся, поки немає. Я багато разів закохувався. Іноді це було по-справжньому. Іноді парному кажучи, переконував себе, що закоханий. Після закінчення часу розумів - це було лише захоплення. Я людина влюблива, емоційний. Ще в юності, коли дізнавався через друзів, що дівчина до мене небайдужа, зразу сказав собі - вона моя любов на все життя. Хоча кілька днів тому я її навіть не помічав. І все це повторювалося неодноразово ...

- У якому віці ви вперше закохалися?

- У тринадцять років. У свою партнерку по танцях. Наші відносини тривали недовго. Я її кілька разів проводив до під'їзду. Потім ми поцілувалися. Через пару днів я виїхав з міста. А після повернення дізнався - моя улюблена на дискотеці цілувалася з моїм же другом. З дівчинкою ми розлучилися, хоча ще півтора року ми досить успішно тренувалися і виступали на змаганнях.

Дружбу я розривати не став. Хоча в душі образа на товариша залишилася. Місяця три я ходив з думкою, що «всі дівчата такі ...». Потім був вже обережніше у відносинах. І весь час у глибині душі сподівався від жінок підступу. Почасти, завдяки цьому, виріс досить ревнивим.

- Ви часто проявляєте ревнощі?

- Зараз трохи навчився стримувати свої емоції. Якщо жінка не вірна - значить це не мій чоловік. Або ж треба щось змінювати у собі. Ревнощі хороша, якщо вона підтримує у відносинах вогник. Але коли ставати пожежею - любов може згоріти.

- Які дівчата вас приваблюють?

- Як каже мій батько - жінка повинна завжди розуміти чоловіка. Напевно, це і є найголовніше. Упевнений, кохана дівчина є джерелом натхнення. До неї хочеться щодня повертатися додому.

- Ви представляєте в ролі своєї обраниці сильну, вольову жінку?

- Цілком. Думаю, сильна жінка повинна бути мудрою. Поводитися так, щоб чоловікові здавалося, що він сильніший. Якщо вона просто «командірша», мені, як і більшості чоловіків, це не подобається. Жінка може бути сильною, вольовою, але чоловікові важливо розуміти, що він хоч трішки, та сильніше.

- Чи доводилося вам з якихось причин приховувати стосунки з дамою?

- Відносини між хлопцем і дівчиною, як правило, не афішуються тільки короткий проміжок часу. Напевно, кілька днів. Потім, або все закінчується, або це справжні стосунки, а їх соромитися немає приводу.

- Чи був у вас роман із заміжньою жінкою?

- Ні, звичайно. Навіщо? Досить уявити себе на місці обдуреного чоловіка. Мені особисто, навіть перед самим собою було б соромно. Для мене чужа дружина - табу. Але, на жаль, є люди, яким все одно.

- Владе, чи скоро ви покинете список завидних холостяків?

- Не знаю. Я не збираюся приховувати своє весілля, але і шоу з неї робити не стану. Мене так дратує, коли хлопець на всю країну заявляє - якщо моя дівчина виграє в телепроекті, ми одружимося! Це ж смішно. Чоловік повинен підходити до питання про створення сім'ї серйозно.