Виставка фотографій Aqua-Dance проходить в Нью-Йорку.

Tags :

«Нью-Йорк таймс» є інформаційним спонсором проходить в Рокфеллер центрі в Нью-Йорку фотовиставки Aqua-Dance. На виставці представлені роботи фотографа Алекса Ванцетті (AlexVanzetti). Колекція фотографій викликала живий інтерес у Нью-Йоркського бомонду, критики та преса дають дуже похвальні рецензії на фотовиставку. Коли дивишся на фотографії, здається, що танцюристи вальсують в морських глибинах. Так чи можливо займатися танцями під водою? Сучасні наукові досягнення дозволяють людям спускатися в морські глибини, слухати музику і рухатися в такт, але цей напрямок зовсім не танці, а дайвінг і аквааеробіка. Публіка постійно запитує Алекса Ванцетті, як йому вдалося домогтися такої реалістичності і зняти кадри реальних танців під водою. Але фотограф не розкриває професійних секретів. Відомо тільки те, що фотосесія проходила в єгипетському Червоному морі, в якості моделей залучили професійних танцюристів, використовувалися танцювальні костюми і велася постановочна зйомка.

В даний час, Алекс Ванцетті веде переговори зі студією Жана-Мішеля Кусто і можливо він увійде в знімальну групу нового 3D фільму. Терміни виходу на екран і сюжет фільму поки не розголошується. Відомо тільки те, що у нової картини Жана-Мішеля Кусто буде найбільший бюджет. Ймовірно - це буде новий фільм, який розповість глядачам про таємниці глибин світового океану. А тим часом в Америці набирає популярність спортивно-танцювальний, водний стиль Aqua-Dance. Люди, які займаються Aqua-Dance, бажають мати ідеальну фігуру позбутися від зайвих кілограмів, що вельми актуально для середнього американця і підкачати м'язи.

«Аква-Dance» - це спеціальна програма дещо схожа на аквааеробіку. Професійні тренери, що працюють в цьому напрямку дуже серйозно підготовлені і мають медичне, педагогічне й навіть психологічну освіту. Аква-Dance можуть займатися, як новачки, так і люди, що володіють високим спортивним рівнем підготовки. Можна навіть не вміти плавати і одягати спеціальне обладнання, яке дозволяє збільшувати навантаження і утримує людей на воді. Аква-Dance навіть прописують лікарі як відмінне відновлення після травм або операцій.

Шановні танцюристи якщо сухопутні заняття танцями в залі вам стали нудні, то переходите в басейн. Можна освоїти руху модних танців прямо у воді. Аква-dance, позиціонується як одне з найбільш популярних зараз напрямків аквафітнесу. Регулярні заняття дають колосальний позитивний емоційний заряд.

Новачки пробують свої сили на мілководді, а впевнені аква танцюристи займаються на досить великій глибині. Музичний супровід в Аква-Денс представляє собою мікс з різних стилів і напрямків. Одночасно можна сміксовать танцювальні рухи з декількох танцювальних напрямів. Аква-dance, також, сприяє активному схудненню. Після двох або трьох занять з щотижневого графіка, вже помітні перші результати. Навіть якщо «на суші» особливою грацією ви не відрізнялися, сміливо можете займатися аква-dance. Фахівці кажуть, що одна танцювальна тренування у воді дорівнює по продуктивності трьом тренувань на суші. Завдяки цьому фігури акваденсеров досить швидко набувають бажану стрункість. Крім цього, через те, щоб зігрітися у воді людське тіло витрачає на це велика кількість калорій. Aqua-Dance дає красиву поставу ігладкую і пружну шкіру.

Вам нужна свадебная видеосъемка качественная? Попробуйте обратится по адресу tvs.kiev.ua. Там вы сможете заказать все, что вам нужно.