Виправдані і невиправдані очікування нового планшета iPad 2

Tags :

Так, новий планшет став тоншим, легше і зручніше. Про це повідомив 2 березня в Сан-Франциско засновник і виконавчий директор компанії Apple Стів Джобс, який, не дивлячись на всі недавні побоювання з причини здоров'я, міг не вийти до своїх шанувальників, все ж таки особисто представив довгоочікувану і обіцяє нову версію планшета iPad.

За словами Джобса, нова модель досить істотно відрізняється від першої версії планшета, яка з'явилася більше року тому. Коли в минулому році Джобс пророкував перший iPad всесвітній успіх і затребуваність, він не виявився далекий від правди. Тільки за 9 місяців продажі першого планшета по всьому світу було продано майже 15 мільйонів пристроїв. iPad дійсно вдалося створити новий ринок і очолити покоління пристроїв з великим сенсорним екраном, виховавши достатню кількість конкурентів протягом останнього року.

Досвід показав, що iPad став самим успішним запуском нового продукту за всю історію компанії Apple, тому що до останнього моменту було незрозуміло, наскільки iPad буде відрізнятися і буде придатним серед користувачів таких пристроїв. Багатьом перший планшет здався точною копією iPhone, тільки більше і важче. Адже до цього пристрою з великими сенсорними дисплеями вже були представлені на ринку і особливої не користувалися популярністю. До того ж, незважаючи на всі гідності першого iPad, технологічні оглядачі і користувачі відзначили кілька недоліків. Перший планшет був важким, товстим, не мав вбудованих камер, а також не міг використовуватися для відтворення HD-відео на зовнішньому екрані. Все це компанія Apple виправила у новій версії, і про що сам Джобс розповів аудиторії Кремнієвої долини у вівторок.

Незважаючи на те, що експерти і технологічні ЗМІ не можуть стверджувати, що нова версія буде набагато відрізнятися від попередньої, Джобс наполягав, що новий планшет - це абсолютно новий продукт. Далі про новий планшеті ipad 2 тут.

Мені ж хотілося б відзначити і інший факт, що стосується продукції Apple. Поспілкувавшись з кількома експертами, які безпосередньо вивчають і працюють у сфері високих технологій, мені вдалося зайвий раз переконатися в тому, наскільки важливим для компанії є сама особистість її засновника та / або керівника.

Коли в січні цього року Стів Джобс заявив про свій відхід з поста виконавчого директора на «лікарняний» (Джобсу була зроблена пересадка печінки кілька років тому, і до недавнього часу він проходив лікування в онкологічній клініці. Не виключається можливість того, що Джобсу може знадобитися повторна пересадка - А.К.), запанікували абсолютно все - від інвесторів і венчурних капіталістів до шанувальників Apple і представників ЗМІ.

Стіва Джобса, що з'являється на публіці у своїх незмінних блакитних джинсах та чорній водолазці, по праву вважають культовою особистістю. І цього разу він був одягнений аналогічно. Саме він створив імідж компанії, що пропонує широкому споживачеві наймодніші товари на ринку високих технологій, і компанію, яка цілодобово пропонує сервісні послуги. У більшості випадків - безкоштовно.

Завдяки постійному прагненню Джобса вдосконалити свою продукцію, компанія Apple поступово завойовує всесвітню публіку. Більш того, за словами деяких покупців, з якими я поспілкувалася в магазині AppStore, часто вони купують продукцію компанії Apple саме завдяки її іміджу - «модно, престижно, наворочено, просунуто, стильно, і - сучасно».

Тому мене не здивувало, що багато хто на ринку високих технологій вважають, що своєю популярністю і успіхом продукція компанії Apple зобов'язані харизмі та ентузіазму свого лідера - Стіва Джобса.