А Ви знайомі з танцем Хастл?!)

Tags :

Танцюючи в парі подібні прості імпровізаційні парні танці, ми позбуваємося від комплексів, стаємо більш товариськими, знаходимо друзів і свою половинку.

Хастл / Hustle - це парний дискотечний танець для вечірок і дискотек, танець флірт, брудні танці. Хастл-клуби Москви. Навчання дискотечному танцю в групі і заняття танцем індивідуально в школі танців хастл .

Танець для дорослих - на 100% імпровізація, став відомий в Росії після створення в Москві в 2001 році Московської федерації хастла, а в 2002 році Російською федерації хастла

Часті питання про дискотечних соціальних танцях!
Дуже часто доводиться відповідати на одні й ті ж питання, пов'язані з танцями і Хаслам. У даному розділі ми спробували відповісти на найбільш часто зустрічаються.

1. Про стиль?

Hustle - це найпростіший, самий популярний, демократичний танець для дискотек. Хастл-дискотеки і сам танець - справжній вихор найпопулярніших мелодій, це низка довільних танцювальних рухів, це експресія і самовираження. Це "Брудні танці", НАРЕШТІ!

Хастл / діскофокс / діскосвінг (варто подивитися відео) - американський танець (різновид свінгу), процвітаючий в епоху безроздільного панування стилю диско. Зараз цей танець переживає друге народження, влаштовуються національні та міжнародні чемпіонати, школи парного Хаслам, і хастл-дискотеки ростуть як гриби. Та це й зрозуміло, адже він має унікальні переваги перед іншими танцями:

- Це дискотечної напрямок і для нього не потрібно багато місця, як, наприклад, для бальних танців;

- Можна танцювати під будь-яку мелодію - від самих повільних до найшвидших, досить заглянути на будь-яку хастл-дискотеку, щоб побачити всю універсальність цього стилю;

- Всі рухи дуже просто вивчити і можна танцювати на вечірці і Хаслам-дискотеці з будь-якою партнеркою без "станцовиванія"

- Прекрасний привід для знайомства. У цьому стилі танцю не потрібно заучувати схеми, потрібно просто творити танець на дискотеках і вечірках; танцювати красиво парні танці - це ознака хороших манер.

2. Як швидко можна навчитися танцювати в парі?

Якщо з "нуля", то в школі Хаслам можна навчитися танцювати за 1,5-2 місяці. Якщо у Вас є якась танцювальна підготовка, то потрібно лише освоїти тонкощі ведення і збагатити свій запас фігур. Тижня 2-3.

Якщо Вам потрібно навчитися танцювати швидко і відразу влитися в ряди відвідувачів дискотек парного танцю в стилі диско, то є можливість взяти індивідуальні заняття у наших викладачів з парним танців! На форумі можна подивитися відео з викладачами.

3. Кому можна приходити на заняття подібними "брудними танцями"?

Приходити на заняття і уроки з цього танцю можна всім, від малого до великого! Обмежень за віком немає.
У Школі Танцю Москва нашого проекту діють як дорослі групи, так і групи для молоді.

4. Як записатися в групу навчання для дорослих?

Можна просто надіслати заявку на нашу електронну адресу: danceinfo@list.ru або прийти на заняття в початкову групу навчання танцям для дорослих (аргентинське танго, свінг, латина)

5. Як зрозуміти, в яку групу записатися, якщо до цього не займався парними соціальними танцями, а займався ін напрямами і стилями?

Потрібно прийти і позайматися в тій, яка вам зручніше за розкладом, місця проведення занять, де вам подобається. Потрібно після заняття танцями запитати рада викладача.

6. Мета занять?

Основна мета - навчити людей танцювати на вечірках, дискотеках, вдома, на вулиці .... Але також можна добитися і спортивних успіхів: проводяться конкурси та чемпіонати московського, національного і міжнародного масштабу. Подивившись відео ви зможете визначитися самостійно який стиль танці Вам більше до душі.

7. Одяг для занять.

Спеціального одягу та взуття для цього парного танцю немає. Основні вимоги: одяг повинен бути зручним, не сковувати рухи. Взуття теж зручна, краще не на гумовій підошві (в такому взутті незручно повертатися). Дівчатам зручніше використовувати бальні туфлі для латини, які можна зшити на замовлення по нозі або купити в спеціальному магазині.

8. Чи потрібен партнер / партнерка для занять імпровізаційними танцями у Вашій школі?

Парні соціальні танці - це імпровізація, яку можна танцювати де завгодно і з ким завгодно. Якщо у Вас є "свій" партнер, то краще, звичайно, прийти на заняття з ним. Якщо ні, не біда! Багато хто приходить на заняття по одному, знаходячи пару там (цей імпровізаційний танець звів не одну подружню пару разом).

Хаслам легкий і простий у навчанні!. Цей дискотечний імпровізаційний танець, увібравши в себе найяскравіші, найкращі і яскраві руху з інших парних видів танцю - латино (сальса, бачата, меренге), аргентинське танго, РОК-Н-РОЛ, свінгу, бальні танці та інших стилів, на сьогодні перетворився в просте і дуже популярний парний танець, який доступний для всіх!

Хочете швидко навчитися танцювати, імпровізуючи і відчуваючи свого партнера створювати танець, висловлювати свої почуття рухом, не використовуючи слів? Тоді це ваш танець!

Про історію цього парного стилю
Hustle в перекладі з англійської означає метушню, штовханину, енергійну діяльність. У Європі він відомий як диско фокс / disco-fox (у Німеччині) і диско свінг / disco-swing (у Швейцарії). Танець можна танцювати практично під будь-яку музику, в будь-якому темпі і з будь-яким партнером чи партнеркою. Його відмінними рисами є: універсальність, імпровізація, "компактність", здатність швидко навчатися.

Танець парної імпровізації - маленька історія про себе, свої почуття. Танець тут не існує без емоцій любові, п'янкий аромат якої поширюється навколо тaнцюючих.

Де ще можна так чуттєво і яскраво, без слів, проявити свою суть, своє розуміння життя, розповісти історію свого кохання, своїх взаємин, своїх кoнфліктoв із зовнішнім світом як не в танці!

>> Профессиональные курсы делового английского от сайта Corp.oxfordklass.com являются лучшим решением при поиске школы обучения языку. Наши специалисты передадут вам все свои знания.