В Одесі пройде фестиваль "Слов'янський Дзен"

Tags :

У гідропарку "Лузанівський" в Одесі 6 липня відкриється міжнародний фестиваль "Слов'янський Дзен".

Як повідомляє офіційний сайт Одеси, триватиме три дні і буде приурочений до свята Івана Купала.

Під час фестивалю одесити і гості міста зможуть відвідати ярмарок народного прикладного мистецтва і взяти участь у майстер-класах з виготовлення старослов'янських оберегів. Крім того глядачам продемонструють мистецтво бойової козацької школи, бойовий гопак, кулачні бої і мистецтво стрільби з лука. Також будуть проводитися заняття йогою і здоровий (слов'янська йога).

Всі бажаючі зможуть взяти участь у старослов'янських іграх-забавах, танцях, виготовленні опудала Купали, народних ворожіннях, стрибках через вогнище.

Вечорами на сцені виступатимуть кращі етнічні групи і фолк-бенди України та Росії. Також запланований день альтернативної музики і театру. Разом з тим, у вечірній програмі заплановані фаєр-шоу і танці з вогнем під бій дарбук і барабанів.

Протягом усіх трьох днів буде працювати дитячий майданчик. Для дітей дошкільного віку, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, ветеранів Великої Вітчизняної війни та пенсіонерів вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний.

За словами організаторів, основною метою фестивалю є відродження культурних та історичних традицій братніх слов'янських народів, підняття духовного рівня української нації, морально-етичне і фізичне виховання дітей і молоді. Організатори також сподіваються зробити фестиваль щорічним, що дозволить привернути додаткову увагу до Одеси, як до культурного та історичного центру України.