В Києві відбувся фінал Чемпіонату України з гри на уявній гітарі

Tags :

Перший в історії України Чемпіонат по грі на уявній гітарі завершено. Фінал Чемпіонату, в якому брали участь призери регіональних відбіркових турів зі Львова, Донецька, Києва і Одеси, став найяскравішим подією всього турніру.

Це було енергійне, професійне та незабутнє шоу, всі учасники якого назавжди увійшли в історію як перші українські фіналісти Чемпіонату по грі на уявній гітарі. Міжнародному журі, до складу якого увійшли Оуті Ісотало - другий секретар Посольства Фінляндії в Україні, Валерія Чачібая - програмний директор Просто Радіо, Олег Собчук - фронтмен групи С.К.А.Й і легендарний київський ресторатор Ерік Айгнер, було вкрай важко визначити переможця, тому що всі учасники викладалися на сцені на всі 100%, а головне - зривали бурхливі овації глядачів.

Змагання відкрила тендітна Кнопа (Київ). Її композиція в стилі «рокабіллі» завершилася ефектним викидом туфельок у натовп.

Улюбленець київської публіки Професор Молотов у вже традиційному червоному піджаку порадував глядачів справжнім міні-виставою з уявної гітарою.

Колобочок зі Львова вразив публіку своїми фантастичними стрибками, але члени журі не «побачили» гітари в його руках і їхні оцінки не дали йому шансів на перемогу.

Легенда Одеси - Зайцев Ні підготував практично балетний номер під класичну музику і гарний він був у танці, але судді вимагали більшого - справжнього драйву і все тієї ж гітари.

Усе це було у чемпіонки Донецька Анни Курцановской - під час її номера зал ревів від захоплення, а Олег Собчук, не чекаючи закінчення виступу, показав вищу оцінку - 6.0. Дівчині трохи не вистачило балів для того, щоб отримати жадане звання чемпіонки України.

Чемпіоном України став киянин Барон Конокрад. Ні в кого не виникло сумнівів, що у нього в руках саме «гітара» і грає він на ній віртуозно. Шалена енергія в поєднанні з точним влученням у музику вивели його на перше місце. Чемпіону України 23 роки, він працює дизайнером у рекламному агентстві. Крім уявної гітари захоплюється скейт-брудного і сноубордингом. Перед своїм чемпіонським виступом Барон сказав, що для нього важлива не перемога, а «класно отколбасіть». Це ще раз підтверджує давню істину, що тільки той, хто щиро віддається улюбленій справі, не думаючи про нагороди і почесті, в результаті досягає найвищого успіху. Барон Конокрад відправиться у світову столицю Air Guitar - фінський місто Оулу - представляти Україну на світовому чемпіонаті. Там він битиметься з переможцями національних Чемпіонатів з 28 країн світу. Організатори сподіваються, що відтепер гра на уявній гітарі стане одним з улюблених розваг українців