В Австралії відкривають школу танців для собак

Tags :

Конкурси танців серед собак проводяться в Австралії з 2009 року, проте раніше в Тасманії не існувало спеціальних шкіл для навчання тварин рухам під музику.

У програмі навчання - ритміка, робота в команді та інші дисципліни.

«В основі собачих танців лежать кілька простих рухів: обертання за годинниковою стрілкою, обертання проти годинникової стрілки, а також« задній хід », - розповіла інструктор Сью Кордуелл.
«Людям подобається музика, і ми віримо, що собаки теж добре відчувають ритм і можуть добре рухатися», - зазначила заводчіца, яка водить свою собаку на уроки танців.

Очікується, що собачий конкурс танців відбудеться в Тасманії в листопаді 2010 року. До цього часу собаки мають засвоїти основні рухи і розучити нескладні танці.

Нагадаємо, раніше, Японські власники собак отримали новий вид дозвілля для себе і своїх чотириногих улюбленців: у країні набирають популярність школи танців для собак і їхніх господарів.
Уроки бальних танців для чотириногих вихованців поповнили список послуг для собак, куди вже входять собачі готелі, кафе, ресторани та спеціальні автомобілі.

Індустрія товарів і розваг для домашніх тварин у Японії переживає справжній бум. Це пов'язано з тим, що кішок і собак в країні більше, ніж дітей до 15 років - результат старіння нації і низької народжуваності.