Учителем танців дітей Бекхемів стане Ашер

Знаменита пара Девід Бекхем і його дружина Вікторія шикарна вирішили навчити своїх діточок танцювати «по зоряному». Відтепер вони стануть вчити ази хореографії. А в наставники батьки вибрали професіонала в танцювальній індустрії Ашера Раймонда.

У зоряної пари і дітлахи, як звичайно, теж з'являються «зіркові». Цих дітей не можливо уявити на заняттях у простого викладача. Так само і відома подружжя Девіда та Вікторії Бекхемів не захотіла допускати до власних кровинка звичайного вчителя танцю. Тільки з цього знаменитий футболіст доклав не мало власних зусиль для того, щоб уроки хореографії синам викладав сам Ашер Раймонд. Футболіст на пряму домовився про заняття, на яких Ашер повинен показати дітям Бекхема свої фірмові па.

Слід зазначити, що хлопчаки Бекхемів відносяться до хореографії танцю серйозно. Але й самі батьки зовсім не виключають можливість, щоб діти в майбутньому стали професіоналами на цьому терені. Крус - є самим маленьким дитиною. Нещодавно йому виповнилося 6 років, але він вже бажає займатися танців у балетному напрямках. Щодо старших двох синів, то вони більше проявляють захват від хіп-хопу. Батьки таких цікавих хлопчаків неодмінно раді тому, що премудростям танцювальних постановок буде навчати професіонал своєї справи Ашер Раймонд.

Найцікавіше, що повністю вся вище інформація була повідана не самими батьками трьох хлопчаків, а власне сам Ашер розповів представникам американських ЗМІ про бажання простягнути руку допомоги дуже хорошому приятелеві.

Сім'я Бекхемів та Ашер знаходяться в хороших дружніх відносинах уже стільки років. Яке то кількість тижнів минуло з моменту дзвінка Бекхема своєму другові Ашер. Бесіда їх тривала досить довго. Однією з причин дзвінка було бажання Девіда допомогти своїм синам пізнати ази танцювальної хореографії. Природно Ашер не міг відмовити своєму доброму приятелеві і прийняв його пропозицію з радістю. До того ж за словами самого «зоряного вчителя», йому буде дуже цікаво провести час з дітьми Девіда.

Інтерес до вивчення танцю у дітей Девіда і Вікторії став з'являтися відносно в ранньому періоді їхнього дитинства. Один із синів, маючи маленькі року, вже встиг взяти участь в постановках хореографії у виступах власної мами і показати свої здібності на сцені.