Учасниця «Танцюють всі! -3»: «Хочу повторити успіх Каті Бухтіяровою»

Tags :

Учасниця «Танцюють всі! -3»: «Хочу повторити успіх Каті Бухтіяровою» 1 жовтня Телеканал СТБ вже показав кастинги шоу «Танцюють всi! -3», Записані в Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові. Сьогодні на черзі Донецьк.

Найбільш, мабуть, оптимістичною учасницею кастингу виявилася 42-річна мешканка міста Щастя Луганської області Олена Голубова.

«Вона вважає себе щасливчиком людиною, - говорить член творчої групи шоу« Танцюють всi! -3 »Ольга Котюхова. - В Олени є на те підстави - у неї дружна сім'я, троє дітей. У лотерею Голубова виграла квартиру в Києві. Але переїжджати до столиці не захотіла - виграш продала, щоб побудувати великий будинок в рідному місті. Енергійна, заряджена оптимізмом жінка створила хореографічну студію для дорослих. Довго оббивала пороги владних структур, але таки домоглася виділення грошей, щоб найняти для танцювального колективу професійного хореографа. І ось тепер Олена спробує щастя на нашому шоу. Вона впевнена, що завоює путівку до Ялти, оскільки везуча ».

На донецькому кастингу виступило багато класних танцюристів. Серед них - Наталя Батура, яка виступала в одному з кращих хореографічних колективів Росії - балеті «Москва». Народження дитини змусило залишити сцену. Сину вже шість років, і Наталя вирішила спробувати повернутися у світ мистецтва. Молоду жінку надихнув приклад її ровесниці - переможниці минулого сезону конкурсу «Танцюють всi!» Наталі Лігай.

А колишня акробатка Ірина Тихомирова зізналася, що її спонукав прийти на кастинг успіх Каті Бухтіярової, яка в минулому році зайняла в шоу друге місце. Виявляється, Іра і Катя багато років виступали разом як акробатична пара. Бухтіярова потім потрапила на роботу за кордон, стала там танцювати. Іра ж працює інструктором з фітнесу. Готуючись до участі в шоу, наполегливо займалася хореографією.

«Моя подруга Катя стала в минулому році фіналісткою конкурсу« Танцюють всi! », - Каже Ірина. - Я хочу повторити її успіх ».

Сьогодні ми побачимо, чи вийшло це.

Брати-близнюки Юрій та Михайло Потайко вже сім років опановують мистецтво танцю на дискотеках. Хлопці переконані, що у них є реальні шанси потрапити принаймні до Ялти. Чи погодяться з цим члени журі?

Глядачі побачать півфіналіста іншого шоу телеканалу СТБ - «Україна має талант!» - Учасника брейк-данс-команди «Бі інкредебл» Євгена Рогожина. На шоу прийшло багато інших хлопців і дівчат, що обожнюють сцену. Однак путівок до наступного кола мало, і вони дістануться найкращим.


Самые лучшие анекдоты вы можете всегда прочесть на сайте novostnoy.ru. Ежедневное обновление анекдотов.