У Вишгороді відбудеться фестиваль культур народів світу "Свірж"

Tags :

З 30 липня до 1 серпня у Вишгороді пройде фестиваль культур народів світу "Свірж". Це триденне мистецький захід з національними елементами традиційної та сучасної культури народів світу, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на офіційний сайт фестивалю.

На сьогоднішній день, як повідомляє оргкомітет, отримано понад 200 заявок на участь від українських та зарубіжних виконавців. Фестиваль минулого року показав, що деякі учасники "Свіржа" стали відкриттям для широкої аудиторії. Тому в нинішньому році заснована премія "Свірж" для підтримки молодих артистів.

Основна програма пройде на трьох майданчиках під відкритим небом. Вдень і ввечері будуть виступати фолк-та рок-групи, такі як "Сузір'я", "Божичі", "Папа Карло", "Вій", "Тельнюк: Сестри", "Big second", "SЮR Band", "АтмАсфера" , "Катя Chilly", "Switch On The Light", "Cashemir" та багато інших. На території фестивалю відбудуться майстер-класи з танців різних народів світу. Вночі відвідувачів будуть розважати вогневим шоу і уявленнями вуличних театрів.

Організатори обіцяють, що цього року буде розширена зона дитячого майданчика. Тут батьки зможуть залишити своїх дітей на кілька годин, а то й цілий день на професійних вихователів.

Фестиваль "Свірж" спрямований на підтримку Програми з подолання дитячої смертності "Здорові діти у щасливій країні", яка здійснюється благодійним фондом "Дитячий світ". Мета - забезпечення медичним обладнанням реанімаційних відділень 24 обласних дитячих клінічних лікарень і республіканської клінічної лікарні АР Крим.