У Скадовську пройде дитячий фестиваль "Чорноморські ігри"

Tags :

З 10 по 15 серпня у місті Скадовську Херсонської області відбудеться ХІІ Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські ігри". У ньому візьмуть участь більше двох тисяч представників підростаючого покоління, які будуть демонструвати свої різнобічні творчі таланти в самих різних конкурсах.

Як повідомляє прес-служба фестивалю, традиційно відбудуться конкурси вокалістів та танцювальних колективів, заплановано безліч супутніх заходів, у тому числі карнавал, шоу повітряних зміїв, спеціальні вечірні шоу-програми, конкурс малюнків та скульптур з піску, графіті.

Головна сюжетна лінія фестивалю в цьому році - "Ура! Канікули!". За допомогою пісень, танців, малюнків діти спробують відобразити найулюбленіші моменти своїх канікул: весняних, літніх, осінніх і зимових.

Допомагати конкурсантам будуть випускники "Чорноморських ігор": Іван Березовський, Надія Дорофєєва, Кирило Туриченко, дует Тамерлан і Олена Омаргаліева. А співачка Гайтана не просто стане зоряної гостей фестивалю, а й виконає разом з конкурсантами пісні зі свого дитячого альбому "Кукабара".

У цьому році в рамках "Чорноморських ігор" буде відкрита ігротека "Гра скликає друзів" - майданчик найпопулярніших дитячих настільних ігор. Всі діти, які будуть у цей період відпочивати у Скадовську, зможуть взяти участь у карнавалі і різноманітних заходах фестивалю.

Для участі у фестивалі цього року було подано 654 заявки. Після прослуховування записів претендентів було відібрано 49 вокалістів, які поборються за призові місця у Скадовську. У танцювальному конкурсі візьмуть участь 24 колективи (822 танцюриста), які представлять різножанрові хореографічні колективи.

Фестиваль "Чорноморські ігри" спрямований на пошук і розвиток талановитих дітей в Україні. Участь у ньому безкоштовне, що дає можливість залучити дітей з небагатих родин, сиріт та маленьких мешканців сільської місцевості.

>> Сучасний тлумачний словник української мови можна знайти на сайті shop.bigmir.net. Зручний функціонал для купівлі и можливість отримати те, що шукаєте за вигідною ціною.