У Крим на міжнародні змагання з'їдуться танцювальні пари з 18 країн

Tags :

19-20 червня в Судаку пройдуть XII міжнародні змагання світового рейтингу з танцювального спорту категорії IDSF International Open ST і IDSF International Open LA «Судак-2010». Про це Кримському інформаційному агентству повідомили в Республіканському комітеті АРК з інформації.

Як розповіли у відомстві, змагання пройдуть за двома програмами - європейської та латиноамериканської, у класифікаційних та рейтингових категоріях, в три відділення. У кожному з них будуть танцювати різні категорії спортсменів.
За інформацією відомства, вік учасників - від 5 до 30 років. Очікуване їх кількість - близько 900 пар з 18 країн світу (України, Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, Румунії, Литви, Латвії, Італії, Естонії, Норвегії, Великобританії, Сербії, Чехії, Австрії, Словенії, Фінляндії та Франції). Серед учасників змагань - фіналісти чемпіонатів світу 2010 року, пари, які перебувають в рейтингу перших п'ятдесяти пар спортсменів світового рейтингу, національні чемпіони країн-учасниць.
У Рескомі додали, що суддями заходу виступлять провідні фахівці з 23 країн світу вищої та міжнародної категорії.
У відомстві також повідомили, що змагання пройдуть у рамках XII міжнародного танцювального форуму «Великий шовковий шлях-2010» (19-23 червня). Його організаторами виступили - Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Спортивний комітет України, Республіканський комітет АРК з фізичної культури і спорту, Міжнародна федерація танцювального спорту, Всеукраїнська федерація танцювального спорту, її кримське відділення, клуб спортивного танцю «Браво» (Феодосія) . Голова організаційного комітету - народний депутат України, президент Всеукраїнської федерації танцювального спорту Борис Дейч.