У Київській області пройшов фестиваль «Трипільське коло»

Tags :

У місті Ржищів (Київська область) пройшов ІІІ Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло. Вогонь ». За час роботи фестивалю тут працювали більше 25 творчих майданчиків, шоу і територій майстер-класів, де гості зможуть навчитися танцям різних народів світу, ближче познайомитися з культурою Трипілля і відчути себе частиною природи, а вночі переглянути кращі анімаційні та короткометражні фільми світу, повідомляє Ліга .

Як повідомляє прес-служба фестивалю, гості під час фестивалю змогли насолодитися інтерактивними трипільськими забавами, спорудою трипільського житла, реконструкцією трипільської печі, обпалення глиняного посуду за давньою технологією, ліпленням трипільських виробів: посуду, керамічних фігурок тварин, людей, іграшок, а також розписом орнаментом тих часів. Також гості фестивалю вчилися виготовляти витинанки, ляльки-мотанки, розписувати і розшивати еко-торбинки, декоративні подушки, плести «ловців снів», малювати по тканині, розписувати яйця і багато чому іншому.

Під час фестивалю гостей розважали групи «ДримбаДаДзига», «Крихітка», «Піккардійська терція», «АтмАсфера», театр «Данко» та «Art Groove Studio», «Русичі», «PoliКарп», «Домра», «Osimira» ( Білорусь), «Mad Heads XL», «Даха-Браха».

У Міжнародній школі танців гостей вчили шотландської польці, танцям Середньовічної Європи, японським і єврейським танцям, танцю живота і оріш-сальси, танцювально-рухової терапії «зцілювальний звук«, ірландським і болгарським танцях, індійським і афро-кубинських, шотландським кантрі танців, фламенко і ямайському соціальному танцю дансхол.

На «Території здоров'я» можна було зайнятися гімнастикою, отримати уроки йоги і майстер-клас зі збору трав, дізнатися про казкотерапії та арт-терапії, отримати різноманітні поради, як залишатися здоровим без ліків. Також на фестивалі працювали екологічні і езотеричні майданчика.

У рамках фестивалю «Трипільське коло. Вогонь »на екологічній майданчику відбулася урочиста церемонія підняття прапора нового Європейського логотипу органічної продукції, який вступив в дію з 1 липня 2010 року.

На «Території краси» пройшли майстер-класи з боді-арту з українськими мотивами, колективне плетіння вінків. Тут же відбудеться презентація індійської культури, в тому числі мистецтва розпису хною.

Літературна сцена стала місцем презентації поетів і прозаїків, літературних журналів і найсвіжіших книг українських видавництв. Зокрема, свою поезію представили Іван Андрусяк, Роман Скиба, Оксана Самара, прозу - Богдан Жолдак, Марина Соколян, Андрій Кокотюха, Євгенія Кононенко.

Маленьких гостей фестивалю також чекали численні розваги, у тому числі конкурс дитячих малюнків, майстер-клас з розведення багаття, подання лялькового театру, випічка жайворонків з тіста, шиття іграшок.

Протягом усього фестивалю тут працювала «Синема-намет», в якій можна було переглянути ігрові, документальні та анімаційні роботи сучасних українських кіномайстрів і кращих режисерів світу.

Крім того, ввечері проходили фаєр-шоу, а також - фестиваль борщу, передає Newsru.com.

Кожен фестиваль присвячений одній з природних стихій. Нинішній проходить під знаком вогню. Звідси і слоган: «Запалюємо серця».

Минулого року фестиваль відвідало близько 12 тисяч учасників. У цьому році, на думку організаторів, учасників було як мінімум у два рази більше.