У Києві пройде Міжнародний Сальса Конгрес "Сальса Маївка 2011".

Tags :

Сальса маївка проходить вже вшосте, і цей захід здобуло собі заслужену популярність серед танцюристів і глядачів. Ми раді запросити вас на сальса конгрес, який відбудеться в Києві з 7 по 9 травня 2011 року.

Повірте, вам буде дуже цікаво. Тому, що ми не знаємо людей, які б байдуже ставилися до латиноамериканських танців. Тому що немає людей, байдужих до веселощів.

У звичайному побуті та в повсякденному житті, на думку професійних психологів, танці служать відмінними ліками, від депресії, яка нависає над багатьма індивідуумами сучасної цивілізації.

Життя - це, перш за все рух, так що танцюйте сальсу разом з нами!

Сальса - це, перш за все кубинський народний танці, який гарячі латиноамериканські жителі могли запросто танцювати на вулиці.

Навколо цього танцю досить багато легенд. За останні двадцять років Сальса на Заході стала найпопулярнішим латиноамериканським танцем, який танцюють у ресторанах, на вечірках і навіть на домашніх святах. З Америка мода на сальсу прийшла в Європу, а потім і в Росію з України. Росію буквально підкорила знаменита сальса. Танець сальса ще називають соціальним танцем, тобто його можуть танцювати самі звичайні люди в повсякденному житті. Для того, що б танцювати сальсу не потрібен якийсь особливий талант, цей танець може навчитися танцювати практично кожен. Сальса - це не лише танець, а й певний стиль поведінки і несхожий на інших обивателів стиль життя.

Пройти навчання різним латиноамериканським танцям можна в танцювальних студіях. Серед танцюристів люблячих запальну музику, латиноамериканський танець сальса давно став фаворитом. Адже видовищністю і стильністю сальси загальновідома. У Києві досить часто проходять танцювальні вечори семінари, конгреси та фестивалі, спрямовані на розвиток цього танцювального напрямку і на популяризацію культури країн Латинської Америки.

Танцювальні студії, навчальні різних стилів сальси є в Харкові, в Одесі, у Дніпропетровську, у Львові і в Сімферополі.

Які нагадують, що в Києві відбудеться міжнародний сальса-конгрес "Сальса Маївка 2011"

Так само метою організації цього захід є навчання танцям і презентація різних міжнародних хореографів-викладачів працюють у стилі сучасних латиноамериканських танців. Щовесни на початку травня в Києві ви можете відвідати:

* Протягом двох днів майстер-класи авторитетних у світі вчителів-хореографів за традиційними фольклорним і сучасним танцям латиноамериканського напрямку;
* У перебігу цілих трьох днів яскраві вечірки з живою музикою українських і кубинських сальса-ансамблів;
* Протягом трьох днів проходитимуть феєричні шоу-програми за участю відомих українських танцювальних студій та міжнародних гостей Сальса маївки. Приєднуйтесь до нас, і ви не пошкодуєте!