У Харкові виступили Кращі танцюристи України (ФОТО)

Tags :

5 червня з ексклюзивною шоу-програмою в Харкові виступили Кращі танцюристи України. Програма включала в себе показові виступи фіналістів та переможців телепроекту «Танцюють всі» Ілони Гвоздєва, Олександра Останіна, Катерини Карякін, Андрія Гуцала, а також яскраві виступи кращих шоу-балетів України - переможців та організаторів найяскравіших танцювальних фестивалів України - шоу-балету «Legion », основного складу команди« ALL Stars »,« Free Move Style »та інших. Заходи пройшли в розважальному комплексі «РОЙ».

Першими на сцені клубу з'явився досить молодий, але вже встиг підкорити своїми танцями харків'ян, колектив «Free Move Style», вони відкрили танцювальний вечір композицією у стилі хіп-хоп. Далі на сцену вийшов основний склад команди «ALL Stars» - це тренера легендарної і найбільшою в Україні школи сучасного танцю «ALL Stars dance centre», яка працює в Харкові і нараховує понад 600 учнів. Продовжили танцювальний вечір ще одні улюбленці харків'ян - гості найбільших заходів на великих сценах, кращий шоу-балет у стилі театралізованого танцю - «Legion» з композицією, присвяченої пам'яті короля поп-музики. Завершили перший танцювальний блок Ілона Гвоздьова та Андрій Гуцал несамовиті комнтемпом. Усього програма заходу включала в себе чотири 20-ти хвилинних блоку з аналогічним перервою після кожного.

Другий блок включав менше ліричних композицій. Почали блок спеціальні гості з композицією «Broadway».

Третій блок переважно складався з композицій і в стилі contemporary і сольних номерів фіналістів телепроекту. Найбільшою сплеск емоцій викликав контемп у виконанні Катерини Карякін та Андрія Гуцала.

Завершальний блок програми, як і годиться, був самим яскравим. Логічною кульмінацією програми став виступ Олександра Останіна - переможця першого сезону «Танцюють всі» та віце-чемпіона світу з степу. Під час другого танцю Олександра зал йому аплодував стоячи.

Організаторами заходу за участю кращих танцюристів України виступила Молодіжна організація «Проліску» при підтримці Посла Миру в Україні Євгенія Капліна. Саме йому ми і вирішили поставити кілька запитань.

- Євген, здрастуйте! Крім даного заходу Ви є організатором багатьох фестивалів, конкурсів та заходів різного розмаху на території Харкова й далеко за його межами, Президентом «Кращого фестивалю-2009» (фестиваль «ART-Bomb»). Левова частка Ваших заходів - танцювального характеру. Скажіть, наскільки складно організувати щось подібне?

- Добрий вечір! Насправді конкретно цей захід був не складним в плані організації, хоча в будь-якому заході є свої нюанси. Набагато складніше організувати конкурс чи фестиваль з змагальної частиною і великою кількістю учасників. У приклад можу навести Другий Міжнародний фестиваль хіп-хоп культури «ART-Bomb», який зібрав понад 300 учасників з 12 міст і 3 країн світу, який і отримав звання «Кращого хіп-хоп фестивалю України» або Міжнародний фестиваль сучасного танцю «ART- Bomb »у березні цього року, який побив всі рекорди Харкова за кількістю учасників (танцюристів). За два дні у фестивалі взяло участь понад 1500 танцюристів, а це - більше 70 колективів з учасниками різних вікових категорії з 20 міст України і ще 2 країн СНД. Такі маси учасників набагато складніше зорганізувати, але нам і це вийшло!

- Яким чином і ким були обрані учасники сьогоднішнього заходу, складена програма?

- Учасники сьогоднішнього заходу були обрані нашим оргкомітетом - мною і Мариною Фесюнін - арт-директором Міжнародного фестивалю сучасного танцю «ART-Bomb» з числа кращих з кращих - учасників та переможців наших заходів, інших найсильніших фестивалів України, фіналістів та переможців відомих телепроектів, хореографів -постановників.

- Ми чули, що крім заходи в РК «РОЙ» танцюристи сьогодні були задіяні в інших заходах. Чи не вплинув їх досить щільний графік на виступ?

- Так, ви вірно чули, Олександр Останін наприклад ще сьогодні вдень брав участь у зйомках телекастінга «Танцюють всі-3» в Одесі, тренера «ALL Stars» разом з Ілоною Гвоздьова дали майстер-класи в Харкові для учасників фестивалю «ART-Bomb» на наше прохання, а шоу-балет «LEGION» брав участь у черговому знімальному дні фільму про танці. Графік у всіх досить щільний, але на програму він істотно не вплинув.

- Які заходи заплановані Вами на найближчий час? Що рекомендуєте відвідати?

- Прихильників хіп-хоп культури хочу запросити 11 червня грандіозне на open-air захід у ТРК «Караван» на Героїв Праці. Початок заходу о 17-00. Вона включатиме в себе виступи відомих реп-виконавців, хіп-хоп танцюристів, брейкданс танцюристів, гру в стрітболл і гру хіп-хоп діджеїв. Вхід безкоштовний. Спеціальними гостями заходу будуть колективи з Франції та Нігерії, а також суперфіналісти телепроекту «Україна травні талант» - «Герої майданчиків».

27 червня, на день Молоді, в саду ім. Шевченка та районі Каскаду в рамках святкування Дня молоді буде проведений ще один грандіозний open-air одночасно на 4 майданчиках і фіналізованого на основній сцені ввечері.

Це відносно літніх open-air заходів. Їх організаторами є Kharkov hip-hop unity - наше об'єднання організаторів найбільших Хіп-Хоп заходів в Україні і найбільших хіп-хоп центрів: ALL Stars dance centre, Міжнародний фестиваль «UDS Fest», Міжнародний фестиваль «ART-Bomb», Молодіжна організація «Проліску », Boombox records, Українська Стрітбольная Ліга, Український брейкданс клуб, КСВ промоушен.

На початку ж осені ж раді запросити Вас на найяскравіші фестивалі Харкова - Другий Міжнародний фестиваль сучасного танцю «ART-Bomb», який відбудеться в середині жовтня, Сьомий Міжнародний фестиваль «UDS Fest», який відбудеться у перших числах листопада та Четвертий Міжнародний фестиваль хіп -хоп культури «ART-Bomb», який відбудеться на початку грудня.

- Спасибі!

- І вам спасибі, що завітали на наш захід, до нових зустрічей!