У Дніпропетровську танцюють сальсу прямо на набережній

Tags :

Успішні городяни вдень керують підлеглими, а вечорами запалюють на вулиці по-кубинськи
Спека вигнала танцюристів екзотичної сальси із задушливих танцклас на набережну Дніпра. З недавніх пір Фестивальний причал у вихідні перетворюється в імпровізовану денс-майданчик. «Історично сальса - це вуличний кубинський танець. Так що ми, можна сказати, повернулися до витоків. У таку погоду навіть у залі з кондиціонером стає нестерпно душно, коли танцюють кілька десятків пар. От ми й перенесли наші Сальсатека на повітря »- розповів« Сьогодні »викладач школи Salsa Club Dnepropetrovsk Андрій Назарчук.
Перше ж таке захід викликав небувалий інтерес у прогулюються по берегу Дніпра городян. Дійсно, сотня танцюючих прямо на вулиці людей - досить незвичне видовище для Дніпропетровська. Хоча за останні пару років сальса стала дуже популярною серед городян. Зараз практично в кожного знайдуться знайомі, що присвятили себе цьому красивому танцю. А ще років п'ять тому, за словами Андрія, йому часто ставили питання: «Сальса? А що це за вид спорту? ». Цікаво, що горять сальсою не тільки студенти, але навіть солідні бізнесмени. «Є у мене учень, якому вже за 40 років. І ось я одного разу йому щось пояснював, повчав його, коли він не витримав і пробурчав, що у нього в підпорядкуванні 50 чоловік, а я, мовляв, з ним, як з дитиною. Але все одно мої вказівки виконав. А трохи пізніше я дізнався, що він є одним з топ-менеджерів мережі супермаркетів. Але соціальний статус не має ніякого значення - у танці всі рівні », - вважає Андрій.
Успішних і дуже зайнятих жителів метушливого мегаполіса в кубинському танці в першу чергу привертає його демократичність, адже для нього не потрібно бути струнким, високим і багатим. «У мене дуже щільний графік роботи, тому я шукала заняття, яке не забирало б надто багато часу і при цьому давало гарну навантаження моєму тілу. Спочатку думала про бальні танці, але як уявила, в яку суму мені обійдуться костюми, - відразу передумала. А для сальси мені довелося купити тільки чешки за 45 гривень і заплатити за місяць навчання 200 гривень. І я жодного разу не пошкодувала про свій вибір, так як займатися сальсою виявилося дуже весело », - поділилася з нами 24-річна Ольга. У захваті від свого нового захоплення і 30-річний Олег - фінансовий директор однієї з великих компаній. «У мене сидяча робота, і сальса допомагає залишатися в тонусі. Під час танцю думаєш тільки про нього, і мізки відключаються від всіх проблем », - розповів бізнесмен.
За напруженням пристрастей цей танець дає фору навіть аргентинському танго. Як нам пояснив Андрій Назарчук, сальса відображає відносини між жінкою і чоловіком. «Це все-таки танець для дорослих. Іноді мене запитують, з якого віку варто почати танцювати сальсу. По суті, він підійде всім, але ось 13-річні підлітки з огляду на вік можуть не зовсім адекватно його сприймати, тому що це зіткнення тіл і чуттєві руху », - розповів танцюрист.

Лондонської КАНІКУЛИ
Зовсім недавно Андрій Назарчук зі своєю партнеркою по танцю Іриною Козар побували в Лондоні. Хлопці виграли цю поїздку, перемігши на одному з найпрестижніших конкурсів в Україні, Estrellita'10 з класичного кубинському увазі сальси. «У Лондоні цей танець дуже популярний уже багато років. І там нічні клуби щотижня проводять Сальсатека. За кожним клубом закріплений конкретний день тижня. Тобто люди точно знають, що у вівторок можна потанцювати в цьому місці, а в середу в іншому. Причому в різних клубах танцюють різні види сальси. Хотілося б, щоб і в Дніпрі незабаром так було », - поділився враженнями Андрій.