«Танцюють всі! -4»: Шоу покинули Іван Дроздов і Лідія Соклакова

Tags :

У п'ятницю, 18 листопада відбувся 5-й прямий ефір четвертого сезону проекту «Танцюють всі!».

Проект вже залишили Настя Сергєєва і Саша Варенко, Настя Рачкова і Максим Бочагін, Юля Кудінова і Віталій Савченко, Олена Ігнатьєва та Віталій Галкін.

Сьогодні на сцені танцювали 6 пар. Ілля і Тісато представили хіп-??хоп, Василь і Маша похвалилися джазом, Толик і Галя - контемп, Сергій та Зоя - квістеп, Іван і Ліда - вальс, а Каті і Родіону дістався джокер, який потім виявився пасадобль.

За результатами глядацького голосування, в номінації виявилися пари Іван і Ліда, Сергій та Зоя, Родіон і Катя. Після свого «соло за життя» проект покинули Іван Дроздов і Лідія Соклакова. Таким чином, в 10-ку фіналістів потрапили Маша, Катя, Галя, Тісато, Зоя, Василь, Толік, Ілля, Сергій і Родіон.

Вже починаючи з наступного тижня учасники проекту будуть танцювати з новими партнерами, а їх подальше перебування на шоу буде знаходитися в руках телеглядачів. Судді зможуть лише коментувати виступи танцюристів.

На сайте kop3uha.com.ua вы можете купить телевизоры сумы по выгодной цене. Обращайтесь по указанному адресу, чтобы оформить ваш заказ.