Танцюємо животом!

Tags :

Багато фахівців вважають, що танець живота зміцнює здоров'я та продовжує молодість. Танець живота змінює жінку, як зовні, так і внутрішньо, адже під час танцю живота відчуваєш неповторне задоволення від рухів, відчуття радості життя, любові до всього світу, вчишся жити щасливим сьогоденням.

 Для більшості людей танець живота - просто екзотичний східний танець, дуже красивий і еротичний. Однак, виявляється, він не тільки несе в собі естетичну і духовну складові, але й надзвичайно корисний для оздоровлення і зміцнення жіночого організму, нормалізації його роботи, рішення безлічі специфічних жіночих проблем. Давно відомо, що східні танці володіють сильною енергетикою.

 Розкріпачення в танці живота - справа найскладніше. Але поступово, досягаючи цього, ми змінюємося внутрішньо. І виявляється це не тільки у творчості, але і в житті. У жінці з'являється "родзинка", складова основи чарівності і привабливості.

 Красива, ритмічна арабська музика в поєднанні з виразними, виточеними рухами приносять жінці заряд бадьорості, гарний настрій і оптимістичний настрій.

 Завдяки заняттям танцю живота, можна домогтися втрати ваги, більш чітких обрисів фігури, тому як в процесі виконання його задейстовани майже всі м'язи тіла і витрачається велика кількість енергії.

 Під час навчання танцю живота, жінка стає більш гнучкою, випрямляється; зменшуються болі в шийному, грудному, поперековому відділах хребта, тому як в процесі танцю чергуються елементи арабського танцю: пластика, удари і трясіння.

 У міру освоєння елементів танцю живота змінюється самовідчуття жінки, зникають комплекси неповноцінності. Звичайна наша з вами проблема полягає в тому, що нам важко залучитися до роботи над собою, зрушити з насидженого місця.

 Танець живота - це гарний спосіб перехитрити свою закостенілу психіку, заманивши її на чарівне настрій танцю, в той світ, в якому хочеться розчинятися і залишатися. На заняттях східними танцями починається м'яка робота над собою без насильства, з любов'ю до власного єства. Все починається з прийняття себе і, в першу чергу, особливостей своєї фігури та зовнішнього вигляду.

 Стає зрозуміло, що зовнішня краса ліпиться з внутрішніх станів. Відчуття власної неповторності підкреслюється виконанням елементів танцю живота (східного танцю). Навіть стандартний набір основних рухів танцю живота у кожної жінки виглядає по-своєму привабливо.

 Що не маловажно: ні вік, ні комплекція, ні стан здоров'я не є перешкодою для цього танцю. Так як всі рухи східного танцю фізіологічні, він практично не має протипоказань.

 Таким чином, танець живота - це цілком сформований сучасний танцювальний стиль, що дозволяє сучасній жінці пізнати себе, розкрити свою жіночність, проявити свою творчу енергію, запалити вогонь зсередини, це спосіб укріпити своє здоров'я, стати вільною, красивою і впевненою в собі.