Танці з зірками 2011

Tags :

«Танці з зірками» - Міжнародний телевізійний проект, який спочатку утворився у Великобританії 2004 році, на телеканалі ВВС з назвою «Strictly Come Dancing» і став популярним в багатьох країнах світу.

В Україні новий сезон телепроекту «Танці з зірками» доведеться спостерігати на каналі СТБ, а так само на сайті iDance.TV, з 26 лютого 2011 року. У склад 14 танцювальних пар входять українські та російські актори театру і кіно, представники спорту, а так само шоу-бізнесу.

СТБ є лідером на терені проектних шоу. У першу чергу, в цьому році Україна зможе спостерігати за своїми улюбленими шоу, такими як «Україна має талант» і черговим танцювальним проектом «Танці з зірками». Це український аналог відомого англійського розважального жанру. На даний момент Англія вже веде трансляції восьмого сезону програми. Раніше даний проект з колосальним успіхом транслювали на телеканалі «1 +1». Однак, продюсери СТБ запевняють, що новий сезон надасть глядачам розмаїття сюрпризів, особливо складу беруть участь пар.

Другою половинкою зірок будуть знавці танцю - це фіналісти всіх 3-х сезонів танцювального проекту Україна «Танцюють всі!». А ведуча цього шоу Лілія Ребрик так само візьме участь, тільки вже в ролі конкурсантки.

* Її суперниками будуть:
* Ткаченко В. та Кривошапко А. (фіналісти «Х-фактор»);
* Стас Шурінс (фіналіст «Фабрики зірок»);
* Борис Барський (режисер, актор);
* Ганна Пославська («Міс Україна-Всесвіт-2010»).

Так само в проекті візьмуть участь і російські зірки - актори Микита Джигурда, Наталя Бочкарьова і пристрасна телеведуча Анфіса Чехова. Так само належить поява епатажного музичного критика Сергія Соседова. А ось партнерами зірочок стануть вже полюбилися телеглядачам танцюристи, як Ілона Гвоздьова, Антон Кіба, Юлія Сахневич, Євген Карякін, Олена Пуль. Суддями телешоу «Танці з зірками» стануть четверо знаменитих особистості. На даний момент відомо лише три персони. Це: кінорежисери Раду Поклітару та Яко Тойвонен, а так само відомий хореограф Тетяна Денисова.

Однією з інтриг стане участь фіналістки проекту «Х-фактор» Ірини Борисюк у ролі ведучої. А партнером її стане Дмитро Танкович (ведучий проектів «Танцюють всі!» І «Смішні люди»).

Питанням про знімальних постановках, музичному супроводі, дизайном нарядів учасників і ведучих будуть займатися продюсери телешоу спільно з танцюристом, тобто партнером зоряного учасника. Кожного тижня шоу доведеться залишати одній парі, за загальними оцінками і голосування глядачів. Ну а переможець проекту буде визначено від глядацького голосування.

З нетерпінням чекаємо початку захоплюючої подорожі в «Танці з зірками».