Танці в стилі етно, камлання справжніх шаманів і містерії очікують мешканців Владивостока в найближчі вихідні

Tags :

Етно-фолк-фестиваль «Ніч срібною місяця» пройде в ніч з суботи на неділю
Ви тільки уявіть собі: гітара, ніч, багаття, Санаторна, пляж, зоряне небо і повний місяць. По-моєму, саме так і має виглядати ідеальна серпнева ніч. І зі мною цілком згодні організатори фестивалю «Ніч Срібної Місяця», який пройде на пляжі «Лагуна», що розташувався в районі Санаторній, в ніч з суботи на неділю.

- Фестиваль - свого роду свято єднання людини і духів природи, свято миру і краси, наповнений живою музикою, танцями і спілкуванням на березі моря, - коментує один з організаторів фестивалю, учасник гурту «Нібелунга» Дмитро Гарянін.

Участь у фестивалі візьмуть такі відомі приморські групи, як «Північний Вітер» (Владивосток), «Нібелунга» (Владивосток), «Дерсу Узала» (Владивосток), «Орієнталь» (Владивосток), «Треустье» (Уссурійськ), «Ellylldan» (Хабаровськ), «Trickster M.» (Хабаровськ), MISTERIA MORTIS (Комсомольськ-на Амурі), а також студія «Ірландський вітер» (Хабаровськ) і студія «Інвернесс». Більшість учасників виконують етно-романтичну музику - можливо, ідеальну для серпневої приморській ночі. Студії танцю «Ірландський вітер» і «Івернесс» порадують присутніх запальними ірландськими танцями. Очікується також, що фестиваль прикрасить вогняне шоу від Fire-Show-групи Emotion (Владивосток).

Для зручності гостей і учасників фестивалю планується пустити автобуси із зупинки Зоря до місця проведення фестивалю.


На сайте svidomnanevu.ru представлена полная информация гостиница Классик. Подробное описание и самые актуальные цены на номера.