Танці на висоті

Tags :

Скалолази-акробати з Каліфорнії, об'єднані в групу Project Bandaloop, виконали справжній балет на стіні чергового хмарочоса. Цього разу сценою для безстрашних еквілібристів стала двухсотметроввя Башта Подяки в Далласі.

Трупою з 6 танцівників Project Bandaloop ось вже 15 років керує професійна Скалолазка і хореограф Амелія Рудольф. Вона пильно стежить за безпекою своїх підопічних. Перед кожним виступом на висоті вона особисто перевіряє їх страхувальні спорядження. Саме за допомогою альпіністських мотузок, страхувальних поясів і карабінів віртуози з Project Bandaloop ісполяют свої танці в повітрі. Повисаючи на мотузках, вони розгойдуються, ковзають вгору і вниз, здійснюють під музику найскладніші акробатичні трюки.

Витіюваті па повітряних танцюристів пам'ятає не один хмарочос. За час свого існування група встигла виконати акробатичні номери на міських ратушах, водонапірних баштах, бібліотеках. Але найбільш незвичним подання трупа Project Bandaloop дала на прямовисних скелях в Національний парк Йосеміті і на водоспаді Йосеміте, в Каліфорнії.