Танці і трохи екстриму

Tags :

12 серпня світ відзначає Міжнародний день молоді. Свято це сам по собі новий, проводиться тільки з 2000 року, і далеко не кожна молода людина в Латвії підозрює про те, що йому присвячений день у календарі. Це вирішила виправити активна Ризька школярка Маргарита Самсонова, яка стала ініціатором свята для своїх однолітків у центрі відпочинку Lido.

Школярка Маргарита вміє радіти життю і пропонує своїм одноліткам цікаво проводити час.

- Зараз молоді люди все частіше вільний час проводять пасивно, сидячи вдома за комп'ютером, - критично характеризують однолітків юний керівник проекту, 17-річна Маргарита Самсонова. - Однак залишилися і такі хлопці, які люблять рух і всі, що з ним пов'язано. Тому я з однодумцями придумала захід у вигляді показових виступів, щоб кожен міг продемонструвати, на що здатний. І ми раді, що нас підтримали в Lido. У цей вечір фірмовий автобус Lido також буде привозити туристів в центр відпочинку, і здорово, що люди з-за кордону побачать: наша молодь не падає духом, не вся роз'їхалася, а вміє весело проводити час. І хочеться День молоді зробити традиційним святом.

Отже, 12 серпня в 18.00 всі молоді люди і у кого вони себе вважає запрошуються на безкоштовне захід R iga for Y oung L ido 2010!

Майданчик парку атракціонів L ido буде поділена на сектори, де виступлять талановиті хлопці, які представляють різні музичні та танцювальні напрямки: Break dance, Hip-hop, Electro, Shufle, Rap, Beat box. Концерт пройде у форматі «Баттл». Цей термін прийшов з хіп-хоп руху, що має на увазі танцювальне битва між учасниками, в якому кожен по черзі певний час - від 30 секунд і більше - показує, на що здатний. Крім танцю допускається деяка передражнювання суперника.

Крім цього, свято доповнить уявлення майстрів екстремального катання на велосипедах BMX. На рампах спортивні хлопці будуть показувати шоу на роликових ковзанах. А також в цей же вечір в парку L ido пройде змагання з флорболу.

До речі, щорічно День молоді проходить під певним девізом. На цей раз він присвячений темі «діалогу і взаєморозуміння». І ризький свято буде відображати цей аспект, об'єднуючи російську і латиську молодь. Свято проходитиме на двох мовах.

- Чесно кажучи, в основному на російських порталах в Інтернеті нам вдалося розмістити інформацію про свято, закликаючи талановиті колективи відгукнутися для участі у концерті, і я була вражена, по-перше, великій кількості заявок і, по-друге, того, скільки латиських хлопців нам написало. Це чудово! - Говорить Маргарита.

Залишається сказати, що глядачів теж чекають розваги та сюрпризи