Танець Бачата

Tags :

Bachata танець, відноситься до клубної латини, кот.включают в себе безліч різних напрямків: румба, самба, сальса, меренге, реггетон, зук, конго і інші, дозволяє танцювати на будь-який танцмайданчику, в будь-якому невеликому клубі або на опен ейрах.

Бачата - школа танців перш за все для дорослих, досить подивитися відео-уроки bachata, щоб це зрозуміти. Бажання прийти на заняття танцями в школу, на навчання цього стилю - ідеальне рішення для людей у віці, що не мають танцювального досвіду. навчання бачаті в центрі Москви - 10 викладачів клубної латини.

Цей стиль почав розвиватися в Домініканській республіці до початку 60-х років двадцятого століття після повалення диктатора. У той час танцем називали галасливі вечірки в місті, які проводилися де завгодно. Музика таких вечірок вважалася вульгарною, пісні жебраків кварталів, як називали музику бачати, що оповідають про проблеми бідняків і нерозділеного кохання. Саме тому часто бачату називають музикою гіркоти.

У музичному відношенні танець являє собою суміш болеро і національної домініканської музики, характерною особливістю бачати є відсутність в ній ритму, що підтверджує її оригінальне домініканське походження.
Парна латина (сальса, зук, сон, румба, ча-ча) дозволяє виплеснути свою пристрасть за допомогою виразних і запальних рухів разом з партнером по танцю. А якщо ви віддаєте перевагу проявити свою індивідуальність і продемонструвати володіння своїм тілом, то найкращим варіантом буде навчання в нашій школі танців бачати і сальси на Тверській і Смоленській / Арбатській. Крім цього, стиль латина - це гарне, здорове, підтягнуте тіло і впевненість у собі. Ласкаво просимо до школи «СВІТ ТАНЦЮ»!

Кожен з напрямків латиноамериканських танців має свої особливості і свій яскравий характер. Це гарний, романтичний танець, маленька історія виконується в танці легко і невимушено. З посмішкою, можливо, тільки в куточках очей.