Свобода рухів і нереальна пластика - це все New Style

Tags :

Політ думок та ідей, які тут же втілюються в легені і пластичні рухи тіла танцюриста, не дають зупинитися, адже креативність і нескінченні танцювальні фантазії не дають цьому трапитися. У такий спосіб і був створений нині відомий танцювальний стиль New Style або ще відомий, як New York Style.

Сама назва вже говорить про те, де ж цей танцювальний стиль узяв свої початки, як всі зрозуміли це Нью-Йорк. Нью-Йоркс хлопці без діла сидіти не можуть, от і вирішили створити що-небудь новеньке і задоволене цікаве, де головними матеріалами для створення танцю взяли такі танцювальні стилі як верхній брейк данс, попінг, локінга, електрик, елементи Раггі і латини, старої школи (Old School) хіп-хопу, модерну і навіть белліденса.

За своє різноманіття танцювальна школа New Style заслужено отримала статус стильного, сучасного, модернізованого, експресивного та вільного танцювального стилю. Якщо поглянути на танцювальний стиль New Style по-іншому, то в ньому можна розгледіти безліч сторін, кожна з яких індивідуальна по-своєму, але при цьому гармонійно вписується в загальний стиль.

Танець New Style характеризується зовнішньою розслабленням і особливою м'якістю подачі руху, де внутрішнім стрижнем танцюриста виступає найсильніший згусток енергії, що дозволяє йому залишатися в танці спокійним, урівноваженим і вільним у своїх рухах. Ця внутрішня енергія також дозволяє безупинно імпровізувати, при цьому зберігаючи зовнішній вигляд невимушеним і вселяє повну впевненість у рухах. І не випадково танцювальний напрямок New Style в Америці носить другу назву Freestyle (вільний стиль), адже танець заснований на постійній імпровізації, самовираженні і яскравої індивідуальності.

Танець New Style також дозволяє звільнитися вільного польоту свідомості, яке вміло коригує танцювальні рухи під різні ритми музики, виділяючи в них смислові акцентовані моменти. Розкріпачена пластику й унікальна техніка цього нового танцювального стилю з кожним днем ??привертає до себе все більшу і більшу кількість шанувальників, як серед танцюристів, так і серед глядачів.

Танцювальні варіації танцю New Style настільки нестандартні й індивідуальні, що чітких конфігурацій він не має. Тому, щоб навчиться цьому стилю, Вам необхідно просто розвинути в собі пластику, навчитися відчувати музику тілом і пустити в повний хід свою танцювальну фантазію. І основне, що тут необхідно запам'ятати - це те, що техніка New Style базується на контрасті м'яких хвиль з чіткими фиксациями і різкими рухами в поєднанні з розслабленого качем.

На сьогоднішній день одними з найяскравіших особистостей, які злилися в одне ціле з танцем New Style, вважається команда Elite Force Crew, до складу якої входять такі виконавці як Buddha Stretch, Henry Link і Loose Joint. Побачити їх виступу можна на щорічних хіп-хопові турнірах, де проводяться змагання з танцювального стилю New Style хіп-хоп. Ну, а якщо не пощастить з якихось причин побувати глядачем таких феєричних виступів, то танець New Style можна побачити, дивлячись кліпи найкращих хореографів Америки, таких як Jamal Simms, Wade Robson або ж Brian Friedmanе. І повірте, від побаченого дійсно захоплює дух і на такі танці хочеться дивитися дуже довго!


Сайт i-clean.kiev.ua предлагает услугу уборка коттеджа качественно и не дорого. Заказывайте прямо сейчас.