Summer Sale: жаркі танці і море сюрпризів від Супер-Фарм

Tags :

Summer Sale - це грандіозне літній захід від "Супер-Фарм", тішить ізраїльтян вже протягом 15 років. Центральною подією Summer Sale 2010 стане танцювальний конкурс під керівництвом Ідо Тадмора.

Учасники повинні придумати танець на тему захисту від сонця і виконати його під популярну мелодію Summer Sale. Потім необхідно викласти запис свого твору в мережі Facebook і почати накопичувати бали. У спеціальному ролику, з яким можна ознайомитися в мережі Facebook і на сайті заходу за адресою: www.summersale.co.il, Ідо Тадмор дасть професійні поради з постановки танцю.

Кожного тижня три танцю, що набрали найбільшу кількість балів, будуть демонструватися у програмі "Тобі до лиця" ("Яфе лах") на 24-му каналі. Ведучі: Міхаль Амдурскі, Аравна Даць та Шарон Хазіза. Тут буде обраний танець тижня. Переможці отримають сонячні окуляри від Portofino. Конкурс буде проходити з 30 червня по 14 липня. А 21 липня відбудеться фінал, де буде обраний танець літа 2010. Усі фіналісти отримають в подарунок цінні призи: перше місце - 4 ночі відпочинку на пару в кінці тижня на Родосі, друге місце - 2 ночі для пари в кінці тижня в одному з готелів мережі "Фаттал" в Ейлаті, а третє місце - такий же відпустку , але в середині тижня.

Іваниця Лаві, заступник генерального директора "Супер-Фарм", каже: "Summer Sale - це традиційний захід, що проводиться нами вже 15 років. Це не просто розпродаж десятків товарів за спеціальними цінами. Цього року було вирішено зробити все можливе, щоб зміцнити зв'язок між нашими клієнтами та працівниками мережі. Ми об'єднали тему літніх задоволень і тему здоров'я, що є лейтмотивом діяльності "Супер-Фарма".

Summer Sale - подія року і для працівників мережі "Супер-Фарм". Два рази на день, одягнені в смугасті футболки і джинси, вони будуть радувати відвідувачів запальним танцем і прохолодними напоями. Дрор Кацир, директор з маркетингу мережі "Супер-Фарм", коментує: "З огляду на успіх танцювального заходи серед співробітників в минулому році, сьогодні ми вирішили дати можливість взяти в ньому участь і працівникам, і нашим клієнтам".

Крім того, в ці дні у філіях "Супер-Фарм" пройде збір пожертвувань на користь суспільства у боротьбі з раком. У касі мережі можна буде придбати спеціальну сонцезахисну наклейку для вікон автомобіля за 10 шекелів. Разом з наклейкою покупець отримає інструкцію по захисту від сонця, складену представниками суспільства по боротьбі з раком і мережею "Супер-Фарм". Всі клієнти зможуть взяти участь в телефонній вікторині, присвяченій захисту від сонця: раз на два тижні буде розіграно десять відпусток на двох. Захід дійсно до 7 липня.

Захід Summer Sale триватиме до 21 липня.