Стриптиз без роздягання став модним в Україні

Tags :

«Стриптиз без роздягання», кілька років тому став найпопулярнішим у світі, припав до смаку і українкам. Як стверджують фанати, поулденс покращує фігуру, розвиває пластику і підвищує самооцінку.

Любов Пічевская, IT-спеціаліст з Києва, не тільки регулярно відвідує заняття в студії, але і встановила жердину для танців у себе в квартирі. Металева конструкція відмінно вписалася в інтер'єр, а домочадці всіляко підтримують оригінальне захоплення. «Пілон будинку виглядає дуже стильно і нікому не заважає. А моя чотирирічна донька використовує його як спортивний тренажер, любить піднятися по ньому до стелі, придумує елементи та трюки », - розповідає пані Пічевская.

І все-таки вона крутиться

Власники спортивних клубів і фітнес-студій від Нью-Йорка до Лондона підмітили, що заняття у пілона набагато цікавіший для клієнтів, ніж банальні тренажери і наскучили шейпінг. Слідом за відомими актрисами, співачками та моделями офісні службовці та домогосподарки почали освоювати жердину. В Україні цей танець поки що, швидше екзотика, але число його прихильників швидко зростає. За словами президента Федерації танцю на пілоні в Україні Анни Олійник, тільки в Києві за останній рік студій стало вдвічі більше - зараз їх вже кілька десятків. Ця тенденція помітна у всіх регіонах країни. Школи поулденса працюють у Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Львові. «У березні нам вдалося організувати перший відкритий чемпіонат Києва з танців на пілоні, восени плануємо провести фестиваль. Інтерес величезний, нам обривають телефони бажаючі з усієї країни та ближнього зарубіжжя », - з ентузіазмом говорить Анна Олійник.

Засновник школи Enigma Олена Якименко скаржиться: через незнання люди часто плутають танець на пілоні зі стриптизом, думаючи, що це щось вульгарне і вульгарне. На відміну від стриптизу, суть поулденса не в оголенні тіла, а в поєднанні танцю, акробатики і шоу. Ті, хто приходить до зали, переконуються в тому, що поулденс - складне танцювальний напрямок. Щоб досягти результатів, потрібна гарна фізична підготовка, розтяжка, гнучкість, артистичність і пластику. На конкурсах під час виступів взагалі заборонено оголення тіла і викликають жести. Через деякого подібності з художньою гімнастикою ходять чутки, що поулденс можуть визнати видом спорту і включити в програму змагань, аж до Олімпійських ігор. «Поки чутки залишаються чутками. Щоб отримати офіційний статус виду спорту, потрібно пройти багато складних процедур на міжнародному рівні. На мою думку, це може відбутися не раніше ніж через п'ять-сім років », - вважає Анна Олійник.

Пора б і жердину знати
Для дому без сім'ї. Сергій Павлов встановив пілон у себе вдома і вважає, що він відмінно вписується в інтер'єр холостяцьким квартири

Львів'янка Оксана Попик відкрила свою студію танцю на пілоні рік тому. За цей час їй вдалося зібрати постійне коло учасників. «Одні приходять поліпшити фізичну форму, інші - придбати впевненість у своїй привабливості, треті - просто активно провести час і урізноманітнити життя», - розповідає засновник школи Caramel Pole Dance.

Шестова танець визнаний видом фітнесу, а пілон виконує функцію тренажера. Перші 15 хвилин заняття зазвичай присвячують розминці і розтяжці, які допомагають розігріти м'язи. Тільки після цього вмикають музику і розучують трюки. «Спочатку було складно, адже у танці на пілоні багато силових елементів. Тим більше що до цього я не займалася спортом, та й робота в мене сидяча. На перших заняттях здавалося, що повторити трюки, які показує викладач, неможливо. Але коли стало виходити, з'явилося бажання йти далі », - згадує Любов Пічевская. Тренери стверджують: перші результати помітні вже через місяць після початку занять - при регулярних тренуваннях два-три рази на тиждень можна навчитися робити нескладні трюки нагорі пілона. За екстрим і ейфорію на жердині учениці розплачуються синцями і крепатури. «Шанси отримати серйозне пошкодження мінімальні, якщо тренер грамотно показує, як розігріватися перед трюками і знає фізичні особливості учня. Найпоширеніша «травма» - синці, але при постійних заняттях незабаром вони перестають з'являтися », - розповідає тренер і засновник студії« Єва »Ольга Комаренко. До групи до Ольги приходять дівчата від 20 до 35 років. Деякі займаються з нуля, але вже восени хочуть взяти участь у фестивалі.

Освоївши ази поулденса в школах, у багатьох виникає бажання продовжувати заняття у себе вдома. Українські компанії не тільки встановлюють, але і самі виробляють якісні пілони. Сергій Павлов, генеральний директор Strip Tools, відзначає, що його основні клієнти - ті, хто хоче встановити пілон будинку. «Цілі різні, наприклад, похвалитися перед друзями, підтримувати форму. 80% нашої клієнтури - пари від 20 до 30 років. Я й сам встановив в квартирі пілон, коли почав жити один », - говорить пан Павлов.

Ті, хто займається поулденсом, стверджують: танець на жердині - більше, ніж неординарне хобі. Номери у пілона можна побачити в голлівудських мюзиклах, театральних постановках і навіть у найвідомішому цирку Du Soleil. Українські майстри поулденса особливо досягли успіху в новому його напрямку - «артістік». Головне в ньому не акробатика, а режисура, костюми та акторська майстерність.

Нашестя

Що доведеться придбати для занять поулденсом

Пілон - від 2000 грн. Стаціонарна модель жердини з вбудованими кріпленнями (з доставкою і установкою).

Босоніжки Highest Heel - 596 грн. Такі туфлі полегшують навантаження на голеностоп - ноги в них втомлюються менше.

Пудра Mighty Grip - від 120 грн. Під час роботи з пілоном перетворюється на клейку субстанцію, забезпечує зчеплення, знижує стомлюваність і запобігає зісковзування.

Гетри, шорти і топ - від 280 грн. Для виконання круток необхідно тертя між шостому та шкірою. Зараз деякі фірми випускають спеціальний одяг для занять poledance з нековзних тканин.


А вы слышали что-нибудь про медицинский туризм? Я, например, - нет. Но когда я посетил сайт Monomach-hotel.com я пополнил свои знания еще одним интересным термином.