Спорожніла Ялта без танців.

Tags :

Окупація телеканалу СТБ знята з Ялти. Цілих п'ять днів "окупанти" знімали останній кастинг проекту «Танцюють всі» у різних куточках цього міста: театрі імені Чехова, Ялтинської кіностудії, танцювальних залах, готелі «Інтурист» ...

За ці дні я зрозуміла, що всі, хто робить проект, дуже його люблять, і саме тому від них складно почути скарги на втому. Навіть в останній день все, аж до операторів і адміністраторів, трималися бодрячком. Відчуття таке, що вони готові хоч все життя спати по три години на добу, дайте тільки зайнятися улюбленою справою.

Ранок останнього дня почалося з перегляду танців, підготовлених учасниками за ніч. Вилетіли саме в цей день хлопців мені особливо шкода. Стільки працювати заради того, щоб все закінчилося нічим. Але, до речі, учасники так не думають. Поспілкувавшись з вибула дівчинкою, яка їхала до Феодосії до друзів ділитися враженнями, я зрозуміла, що танцюристи сприймають проект як незвичайний шанс, який дається раз у житті.

«Ти що? Сумувати? Мені так сподобалася ця тусовка. Я б ще ковбасити так і ковбаса. Спати взагалі не хочеться. Я б хотіла залишитися ще тільки заради цього щоденного драйву », - сказала мені вибула, коли я проводжала її до автовокзалу

Після перегляду танців всі повернулися в готель. Танцюристи - для того, щоб привести себе в порядок до вечірнього офіційним події, судді - приймати остаточне рішення щодо двадцятки фіналістів, а знімальна група - відпочивати перед останнім складним ривком.

Фінальна сцена знімалася на Ялтинській кіностудії. Місце, де зазвичай проводилася ранкова хореографія, сильно змінилося. Були встановлені величезна сцена, концертний світло "аж до неба" і піротехніка.

Подивитися на фінал приїхали навіть близькі родичі суддів. Наприклад, мама Тетяни Денисової прийшла з онуком, якому ще немає і двох років. Приїхала і молода дружина Олексія Литвинова. Звичайно, була і Ліля - дівчина Влада Ями. Природно, прибутку і спонсори - їм виділили місця поряд з керівництвом СТБ.

Поки всі сідали по місцях, учасники стояли біля сцени і чекали свого вирішального години. Руслан Городничий, відчуваючи це хвилювання, вирішив підтримати їх добрим словом. «Не бійтеся, не переживайте і пам'ятайте, що вас весь час знімають, - почав він, хвилюючись не менше танцюристів, - а потім у нас вільна розважальна програма. Робіть, що хочете, а ми хочемо шашликів ».

Суддям завдали грим ще в готелі. Денисова, Яма, Литвинов і Гомез приїхали вже нарядні, з ідеальним макіяжем і готові до бою. Правда, Сіско чомусь нервував і навіть матюкався по-англійськи - він був незадоволений, що комір на його сорочці не варто, і що візажисти не стежать за його гримом.

Отже, зйомка почалася. Спочатку зняли проходку ведучих - Лілії Ребрик і Дмитра Танковіча. А потім викликали учасників по одному і вимовляли вирок. У проході, через який виходили хлопці, була встановлена піротехніка, так що вони з'являлися в прямому сенсі слова з вогню. Минулі в переможну двадцятку залишалися на сцені, а решта спускалися вниз. Там їх чатували журналісти СТБ, щоб витягнути з бідолах останні емоції. Хтось ридав, хтось сміявся, хтось залишався непохитним, як сфінкс. Я, статут від співчуття, підійшла до керівника проекту Наталії Франчук. Наташа - дуже строгий і навіть жорстка людина, незважаючи на тендітність і невеликі габарити. Щоб зробити Наташу добрішим, колеги годували її кожен день тірамісу. За їх підступному задумом Франчук повинна була розжиріти і перетворитися на добрячку, як і всі повні люди.

Я поговорила з Наташею про емоції, про те, співчуває чи вона не пройшли в проект хлопцям, про суржиком і ще багато, про що:

- Стандартний питання, ти задоволена виконаною роботою?

- Виконана робота мене не цікавить. Мене цікавить результат. Він мені подобається. У нас дуже яскраві особистості в двадцятці. Немає жодного схожої людини. Вони всі зі своїми внутрішніми протестами, тарганами в голові. У нас грандіозне кількість цікавих учасників. Думаю, ця двадцятка буде відрізнятися і від першого і від другого сезону за своєю енергетиці, по свою емоційність. Вони спокійно спілкувалися з суддями, не було ніякої скутості. Ми вибрали кращих.

- Наталю, ти не боїшся пускати деяких з них у прямий ефір? (Я мала на увазі непередбачуваність і навіть недорікуватість деяких учасників)

- Всі хлопці, які є у проекті - люди з України. Якщо в Україні живуть такі люди, значить, їх будуть дивитися. Якщо хтось розмовляє суржиком, ось так у нас розмовляють. Якщо хтось говорить те, що він думає, є багато людей, який цінують це і люблять. Я не боюся.

- Ти професійно очерствів за час зйомок, чи все-таки тобі шкода когось із тих, що вибули учасників?

- Сюди люди не приходять, аби прийти. Люди приходять, щоб здійснити свою мрію, щоб рухатися далі.

- А ось ви взяли й зруйнували чиюсь мрію, маю на увазі вилетіли ...

- Вони самі зруйнували свою мрію, коли станцювали погано сольник, коли не показали себе яскраво, коли не змогли добре проявитися. Ми вибираємо кращих - це наше завдання. А стати кращими - це їхнє завдання.

Уявіть собі стан людей, коли пролунали слова «зйомка закінчена». Ейфорію гармонійно доповнив грандіозний феєрверк над морем і сценою. Потрібно віддати належне Руслану городничий - піротехніки під його контролем попрацювали чудово - салют був грандіозним. Вибухи феєрверку змішалися з пострілами відкриваються пляшок шампанського. І понеслася ... Змішалися гості, учасники, менеджери, співробітники. Всі пили, обіймалися, вітали один одного.

У цей емоційний момент мені дуже хотілося поговорити з Володимиром Бородянським і дізнатися, що ж відчуває він. Але гендиректор був зайнятий якимсь дуже серйозним розмовою з танцюристами минулих сезонів (вони теж були на цих зйомках, ви ж знаєте, що з 24-го числа розпочався тур учасників попередніх сезонів «Танців» по Криму).

«Так підпиши контракт!» - Почула я, як ВР на підвищених тонах спілкувався з однією з танцівниць. Дмитро Танковіч, що стоїть поруч, жестом показав, що мені потрібно б піти, що я і зробила.

Отже, замість Бородянського я поговорила з головним продюсером каналу Галиною Пілютикова. Вона сказала, що її відповіді можна сприймати, як відповіді ВВ, тому що мислять вони з гендиректором однаково.

Галина Пілютикова

- Навіщо два масштабних проекти - «Танцюють всі» та «Х-Фактор» поставили в один сезон?

- Проектів ніколи багато не буває. Чим більше, тим краще. Пісенне шоу - найбільш рейтинговий проект. Ясна річ, що його будуть дивитися більше. Це не проблема. Буде і загальний глядач. Багато будуть дивитися і те, й інше.

- Чи не здається вам, що за два роки проект «Танцюють всі» вже себе вичерпав?

- Ми щороку придумуємо щось нове. Хочу сказати, що склад перших двох сезонів і третього - три великі різниці. Третій буде дуже несподіваним для глядача. Буде купа суперечок, ніхто не залишиться байдужим, це точно. У нас дуже багато експериментів. Зміниться склад світових хореографів, які будуть ставити танці у прямому ефірі. Їх імена я поки назвати не можу, тому що ведуться переговори. Але їх багато. Виходячи з нового складу двадцятки, зміняться і відносини всередині учасників. Ми взяли багато людей «на виріст» - це люди, які на очах глядача будуть змінюватися. Видно потенціал, але є тільки основа. У минулому році більшість конкурсантів були сформованими танцюристами. За ними було не дуже цікаво спостерігати. У третьому сезоні буде багато суперечок і відкриттів.

- Як думаєте, виправданий чи четвертий сезон?

- А чому ні? У нас ще стільки ідей, видозмін формату. Можливостей дивувати глядача в цьому проекті ще дуже багато. Аудиторії цікаво дивитися на людей, які чогось добиваються своєю працею. Це підстьобує, і ти в своїй справі починаєш теж намагатися чогось досягти.

- Як ваше стан після п'яти днів напруженої роботи?

- Прекрасне. Стільки відбувається речей, які компенсують втому, що плюс на мінус виходить нуль. Ти знову в нормі.

- Відпочивати як-то будете?

- Ні, у нас же запису «Х-Фактор» з вівторка. Навіщо відпочивати, якщо цікаво працювати? Поспав - ось тобі і весь відпочинок.

- Ви в морі купалися?

- Ні. Не встигала. Я і не розраховувала на це.

Скоро я підготую для вас відео, щоб ви змогли хоч частково відчути те, що відбувалося в останній день у Ялті.

Отже, чекайте третього вересня перший ефір. Як пряма учасниця подій, я вже всією душею вболіваю за проект, СТБ і хлопців-танцюристів. Нехай доля вам допомагає!

Джерело: mediananny.com

Comments

шо с граматікой блєать