Слов'янськ прикрасили зірки світового балету (фото)

Tags :

У Слов'янську (Донецька область) виступили зірки світового балету. Про це повідомляють організатори.

Так, вечір балету пройшов у Слов'янську в рамках ХVII Міжнародного фестивалю «Зірки світового балету».

У програму вечора були включені уривки з балетів «Лускунчик», «Тисяча і одна ніч», «Спартак», «Корсар», постановки сучасних хореографів у виконанні танцюристів з Донецька, Києва й Осло (Норвегія).

«У цьому році за пропозицією організатора фестивалю Владислава Дрегера ми розширили географію виступів по області, - зазначив народний артист України, художній керівник Донецького національного академічного театру опери і балету Вадим Писарєв. - Владислав Олегович народився у Слов'янську, і саме він наполіг на тому, щоб у цьому місті відбувся концерт зірок балету, щоб жителі змогли побачити високе мистецтво не по телевізору, а наживо. Ми виконуємо місію популяризації класичного та сучасного балету ».

«Слов'янськ - моє рідне місто, і я дуже хотів, щоб у рамках фестивалю зірки світового балету виступили перед моїми земляками, - розповів заступник голови Благодійного фонду Вадима Писарєва« Творчий Олімп »Владислав Дрегер. - І інтерес, який проявили глядачі до концерту, свідчить, що класичний балет користується величезною популярністю в місті ».

Крім того, виступи зірок балету пройдуть в Єнакієвому, Горлівці, Краматорську та Маріуполі.

Заключний гала-концерт фестивалю відбудеться 10 жовтня на сцені Донецького національного академічного театру опери та балету.

Довідка. Міжнародний фестиваль балетного мистецтва «Зірки світового балету» заснований у 1994 році народним артистом України Вадимом Писарєвим.

XVII Міжнародний фестиваль «Зірки світового балету» проходить в Донецьку з 1 по 10 жовтня 2010 р. під патронатом дружини Президента України Людмили Янукович. Генеральний партнер фестивалю - ВАТ «Донецькавтотранс», головний партнер - ТМ Amour, офіційні партнери - ВАТ «Зуєвський енергомеханічний завод», ВАТ «ДОПАС», ВАТ «Херсонавтотранс».

У святі класичного танцю беруть участь артисти балету з України, Росії, Німеччини, Франції, Чехії, Японії, Казахстану, Угорщини, Куби.