Сергій Змійок: «На час танцю потрібно закохатися в партнерку»

Tags :

Сергій Змійок Молодий хореограф Сергій змійок підкорив серця всіх шанувальників, а особливо шанувальниць танцю під час участі в проекті «Танцюють всі-2». Хіп-Хоппер майже на всіх ефірах мав готувати бальні танці. І він мужньо пройшов всі випробування долі і, залишивши позаду 16 тисяч учасників проекту, увійшов до четвірки найкращих. Про секрети мистецтва танцю та плани на майбутнє розповів Сергій змійок.

- На проекті «Танцюють всі» тобі не вдалося вибороти золото, і шанувальників у тебе була просто величезна безліч ...

- Не переживаю через те, що не зміг отримати першість. Тривалий час мріяв взяти участь у танцювальному проекті. Моя мрія здійснилася: пройшов з початку до кінця в самому масштабному в Україні хореографічне шоу. Зміг проявити себе, вдосконалити своє вміння. Прихильність можна отримати лише щирістю. Тих учасників шоу, які кожен раз перед виходом на сцену одягали вигадану маску, глядачі викривали і розуміли їх фальш. Важливо за допомогою танцю показати на сцені себе самого, свої внутрішні переживання. Коли є обмін енергетикою між артистом і залом, тоді ти недарма створюєш мистецтво танцю.

- Впевнено відчуваєш на сцені, видно, що з танцем на «ти». Чи кожен чоловік може підпорядкувати світ танцю?

- Мені - 28 років, а танцями почав займатися в 18. Це пізно для танцюриста. Так і сталося все випадково. Якось зайшов до клубу подивитися, як танцюють дівчата, це мене захопило. Вирішив спробувати повторити побачене. Ось так танці вибрали мене, а я їх. Щоб стати професіоналом у певній сфері, важливо мати талант. Але наполеглива робота відіграє не менш вагому роль. Слід відразу визначитися, чи хочеш ти, щоб ця діяльність стала твоєю професією. Якщо так, то потрібно займатися день і ніч, шліфувати себе, удосконалюватися. Лише тоді буде результат.

- Розкажи про «мінуси» і «плюси» професії танцюриста.

- «Плюс» у професії танцюриста - свобода. Можеш поїхати в будь-яку країну світу, і не пропадеш: навіть без знання мови можна заробити або в клубі, або посеред вулиці. А уклавши вигідний контракт, можна об'їздити весь світ, танцюючи. Перед професійним танцюристом відкриваються широкі можливості. У всьому світі танці вважаються добре оплачуваною професією. Але танцюристи часто травмуються. Нерідко одне невдале рух може перекреслити омріяного майбутнє, пов'язане з танцем ... Я не раз розтягував зв'язки, отримував переломи. Найбільшим мінусом професії хореографа є те, що вона вимагає молодих людей. Як би не старався, з віком не можеш виконати всіх задуманих трюків.

- Танець - гармонія двох людей. У танці потрібно передати справжні почуття, аби глядач вірив в картинку. Чи бувало у тебе, що любов з танцю переходила у життя?

- Так, саме головне, щоб глядач повірив в історію, яку хочете розповісти йому через мову тіла. У парному танці потрібно відчути партнера на всі сто, розуміти його найменші натяки, лише тоді вийде гармонійна картинка. Потрібно переконати себе на час танцю, що ти любиш цю людину. Це найвищий прояв професіоналізму. Але професіонал завжди вміє розрізнити, що є робота, а що - життя. У мене жодного разу не було такого, щоб любов зі сцени переходила в реальне життя. Існує міф, що танцюристи - легковажні люди. Ми - як актори: на сцені крутимо любов з одного, а в житті - з іншого.

- Тебе часто запрошують у різні міста України, щоб ти провів майстер-класи для молодих танцюристів. Які першочергові установки даєш?

- Є три складові успіху - бажання, талант і працьовитість. Якщо ж якийсь з перерахованих складових відсутнє, не гарантую, що з вас вийде професійний танцюрист. Але завжди підкреслюю, що не слід опускати руки, а йти до мети.

- Багато велося розмов про мюзикл, який готують випускники проекту «Танцюють всі» ...

- Мюзикл «Барон Мюнхгаузен» можна буде побачити восени. Прем'єра відбудеться в Києві, а далі мюзикл буде подорожувати містами України. Вистави такого професійного танцювального рівня в Україні ще не було. Обіцяємо перевернути уявлення про танець як такому. Будемо піднімати танцювальну культуру нашої держави. Адже високого рівня танцюристи їдуть з України у пошуках заробітку. Танцювальне школа в Україні - хороша, але її випускників цінують лише за кордоном ... Якщо порівнювати професіоналізм українських хореографів з польськими, то ми стоїмо на кілька щаблів вище.

- Де бачиш себе через рік-два?

- У хореографії. Танці - все, що в мене є. Живу в танці вранці і до вечора. Хочу побувати на багатьох сценах світу, попрацювати з професійними хореографами сучасності. А на майбутнє спробувати себе в ролі хореографа-постановника.

...
Сергій змійок народився 1982 року в місті Чернігові. За освітою - педагог-хореограф. Улюблені види танцю: хіп-хоп, контемп, джаз. Учасник другого сезону проекту каналу СТБ «Танцюють всі». Танцюрист балету Soul B. Любить футбол, грає на позиції форварда. Зараз живе в Києві.
Новини по темі:

1. Дмитро Нагієв отримав травму під час зйомок
2. Verve - час попрощатися
3. Сергій Шнуров зв'яже себе узами шлюбу в кінці липня
4. Карлос Сантана зробив пропозицію коханій під час концерту
5. Сергій Гармаш погодився на мирову угоду з банком