Salsa New York

Tags :

Танцювальний стиль Salsa NY був створений емігрантами з Куби на підставі кубинського сона (це традиційна кубинська музика і танець).

Найчастіше танцюристи застосовують джазову музику, так як під неї виникає плавний, постійний і аристократичний танець. Але, хоч і присутня зовнішня плавність, сам танець включає безліч дрібних імпровізацій, рухів і обертань. Це показує його складність.

Головний базовий крок завжди починається на рахунок «2», а самі пари в основному рухаються в лінію, а не по колу, через це стиль Нью-Йорк називають «лінійний стиль». Вважається, що цей стиль створений для демонстрації партнерки у всій красі. Саме тому в стилі Salsa NY безліч рухів, коли партнерка просто елегантно дефілює повз партнера.

Лінійний стиль сальси має динамічний і швидкий темп, але це виглядає делікатно і м'яко. Фігури в танці набувають імпульсивний характер. Так само застосовуються акробатичні елементи, але це буває не часто. Загалом, Salsa NY нагадує м'який, котячий стиль.

Технічна особливість Salsa New York більш рафінована, завдяки цьому Salsa NY у виконанні професіоналів це видовище зачаровує. Любителі даного стилю Salsa New York цінують його за ексклюзивність і красу!