Саакашвілі наказав вчити школярів національних танців

Tags :

З нового навчального року в школах Грузії буде введено навчання національних танців. Про це заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі на зустрічі з педагогами в Базалеті, в Східній Грузії.

За словами Саакашвілі, разом з міністром освіти він прийняв рішення про введення цього предмету, оскільки «на сьогоднішній день стало розкішшю навчання дітей національних танців, і не всі батьки можуть собі це дозволити». «Людина повинна вміти хоча б на своєму весіллі станцювати національний грузинський танець. І ми виховаємо покоління, яке буде знати свої танці і традиції », - сказав Саакашвілі.
Він також акцентував увагу на тих реформах, які повинні бути здійснені в системі освіти. Зокрема, Саакашвілі висловив упевненість, що до кінця 2010 - 2011 навчального року всі школи матимуть добре облаштовані лабораторії фізики, хімії та біології.
Крім цього, Саакашвілі звернув увагу на питання сертифікації вчителів. За його словами, це не є самоціллю уряду, а є стимулом для педагогів, щоб вони розвивалися і отримували підвищену зарплату. Як сказав президент, ті вчителі, які змогли пройти сертифікацію, отримають додатково надбавку до щомісячної зарплати в розмірі 75 ларі (близько $ 42). А той, хто додатково вивчить комп'ютер та іноземна мова, отримає надбавку в розмірі 150 ларі (близько $ 83).