Русь Православна до прийняття християнства і після

Tags :

Сучасні вчені, історики й богослови РПЦ стверджують, що Русь стала Православної, тільки завдяки хрещенню Русі і поширенню візантійського християнства серед темного, дикого, який загруз у язичництві слов'янства.

Таке формулювання дуже зручна для спотворення історії та приниженні значущості Найдавнішою культури всіх слов'янських народів. Що могли знати про культуру та Вірі слов'янських народів християнські місіонери? Як вони могли зрозуміти чужу для них культуру? Ось приклад описи побуту слов'ян одним з християнських місіонерів:

«Православні словени й русини дікія люди і життя їх дико і безбожно. Чоловіки і дівки голі разом замикаються в жарко натопленої хаті і катують тілеса свої, січа один одного гілками деревними нещадно до знемоги, після вибігають голі і стрибають в ополонку крижану алі замет. І охолодити знову біжать у хату катувати себе прутами ».

Як ще могли зрозуміти греко-візантійські місіонери простий православний обряд відвідування російської лазні. Для них це дійсно було щось дике і незрозуміле.

Саме слово Православ'я означає прославляння добрим словом Славного Світу Прави, тобто Миру Світлих Богів і Предків наших. У сучасному розумінні, «учена інтелігенція» ототожнює Православ'я з християнством і РПЦ (Російської Православно-християнською Церквою). Сформувалася думка, що російська - це обов'язково православний християнин. Таке формулювання - в корені невірна. Російська - значить, Православний, це поняття незаперечно. Але Російська, це не обов'язково християнин, бо не всі Росіяни - християни.

Сама назва Православні було присвоєно християнськими ієрархами в XI столітті (1054 р. н.е.) при розколі на західну і східну церкви. Західна християнська церква з центром у Римі, стала називатися Католицької тобто Вселенської, а східна греко-візантійська церква з центром в Царгороді (Константинополі) - Ортодоксальній тобто Правовірної. А на Русі ортодокси привласнили собі назву церкви православної, тому що християнське вчення насильно поширювалося серед Православних Слов'янських народів.

Чи так вже необхідно було народам Європи та Азії християнство? Або воно було необхідно окремим особистостям, які прагнуть до влади? Згідно Вченню Ісуса Христа, всі його заповіді і діяння спрямовані на повчання євреїв на шлях правдивий, щоб кожна людина з 12 колін Ізраїлевих міг знайти Духа Святого і досягти Царства Небесного. Про це повідомляють християнські писання: канонічні і синодальні (Біблія або окремо визнаний Новий Завіт); апокрифи (Євангеліє від Андрія, Євангелія від Іуди Симона та ін), і неканонічні (Книга Мормона та ін.) Ось що в них сказано:

«Цих Дванадцятьох, послав Ісус, і наказав їм, кажучи:" На путь до поган не ходіть і до самарянського міста не входьте, а йдіть радніш до овечок загинулих дому Ізраїлевого; ходячи, проповідуйте їм, що наблизилось Царство Небесне "» (Мф. гол .10, ст.5-7).

«І запитав Андрій Іонін, учень Його:" Учителю! Яким народам нести благу звістку про Царство Небесне? " І відповів йому Ісус: "Ідіть до народів східних, до народів західним і до народів південним, туди, де живуть сини дому Ізраїля. До язичникам півночі не ходіть, бо безгрішні вони і не знають пороків і гріхів дому Ізраїлевого» (Євангеліє від Андрія гол .5 ст.1-3).

Багато хто може сказати, мовляв, це - апокриф, в Біблії такого немає, Ісус посланий, як Спаситель до всіх народів світу. Але сам Ісус говорив своїм учням інше, і в Біблії це сказано так:

"Він же сказав у відповідь: Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого» (Мф. гл.15. Ст. 24).

І двадцяти років не минуло після розп'яття Ісуса Назареянин, як юрби новоявлених апостолів і тлумачів Навчання Христа, не звертаючи уваги на заповіді Ісуса, кинулися на північ до іновірців і язичникам, знищуючи давню Культуру і Стародавню Віру північних народів, говорячи при цьому, що несуть Любов , Мир і Порятунок від гріхів усім народам. Їх мета була спрямована на збільшення послідовників Навчання Великого Рибака. У ті давні часи послідовники Ісуса, називалися Назареянамі та їх священний символ був не хрест, як намагаються довести сьогодні, а зображення риби.

Ціль більш пізніх проповідників, особливо після оголошення Християнства державною релігією у Східної Римської (Візантійської) імперії, була зовсім інша. Використовувати Вчення Християнство (створено іудеєм Савлом, пізніше оголосив себе апостолом Павлом) для розхитування древніх підвалин і зречення від Віри Предків. Розширення впливу на уми людей, поневолення народів і власне збагачення за чужий рахунок, хоча, при цьому, вони говорили, що всі багатства йдуть на будівництво Церкви Христової, на створення Храмов, бо богослужіння не повинні проходити, як раніше, в печерах. Будь-яке невдоволення придушувалося силою, і церкву свою вони будували на крові і кістках людей, щиро віруючих в Вчення Ісуса Христа.

«І було, що я побачив серед іновірців підстава однієї великої церкви. І ангел сказав мені: Подивися на заснування церкви, яка є найганебнішою з усіх інших церков і зраджує смерті святих Божих; та й піддає тортурам, і пригнічує їх, і накладає на них залізне ярмо, і зводить їх у неволю. І було, що я побачив цю велику і ганебну церква, і побачив, що диявол був підставою її. І я також побачив золото і срібло, шовку, і кармазину, витончено-тонке полотно і всякі дорогі одяги, і побачив багато блудниць. І ангел сказав мені: Ось, все це золото і срібло, шовку, і кармазину, витончено-тонке полотно дорогий одяг і блудниці є предмети жадання цю велику й ганебної церкви. І заради похвали людської вони винищують святих Божих, і зводять їх в неволю »(Книга Мормона, 1 книга Нефія, гл.13, ст.4-9).

Все це, як відпрацьований механізм, застосовувалося для християнізації європейських країн, і Русь не була винятком. Як же все відбулося на Русі? Адже, Русь мала свою багатющу культуру, власну релігію у двох формах: Инглиизм і Ведизм. Особливу форму державності - вічових демократичну республіку. Кожна людина був вільним і не знав, що таке рабство, зрада, брехня і лицемірство. Слов'яни з повагою ставилися до вірами інших народів, бо дотримувалися Заповідь Сварога: «Не нав'язуйте Святу Віру насильно людям і пам'ятайте, що вибір віри - особиста справа кожної вільної людини».

Як ми знаємо з курсу шкільної історії, Русь хрестив київський князь Володимир у 988 році н.е. Одноосібно вирішив за всіх, яка релігія найкраща і правильна, і яку релігію необхідно сповідувати всім російським людям. Чому ж це сталося? Що змусило князя Володимира Святославича відмовитися від Ведичної Віри своїх предків і прийняти іншу віру - християнство?

«6496 (988) Княжив Володимир, син Святослава в Києві один, і не дотримувався він закони і заповіді Богів і Предків наших, і переможений він був похіттю жіночої, і був ненаситний в блуді і растлял дівчат і мав дружин числом до 1000 і порушував Заповідь Свароже "на єдину дружину повинен чоловік зазіхати, а інакше порятунку вам не впізнати". І приходили до Володимиру Волхви многомудрие, говорили йому такі слова: "покарання спіткає тебе князь, бо Сварог не терпить порушення Заповідей Його, не чекай допомоги нашої, бо не підемо ми супротив Бога Небесного". З тієї пори розболівся князь Володимир очима, і туман застилав очі його, егда спів він на дівчат і дружин, і сумував він сильно, і не знав, що робити. І прийшли до нього посли грецькі, і пропонували хреститися, щоб уникнути покарання Сварожого. І почувши умовлянь греків, відрікся Володимир від Святої Віри Предків батька свого і прийняв хрещення язичницьке, християнське, і позбувся покарання Божого, бо Сварог не карає за сповідування іншої віри. А, прозрівши, поглумився над Святинями Віри Православної, Кумири і способу Богів і Предків попалив, і Кумири Перуна в річку кинути наказав. І повелів князь Володимир-Відступник хрестити народ київський насильно, а тих, хто не хотів хреститися велів смерті лютої зраджувати »(Літопис Громади Західних Россов Давньоруської Інгліістіческой церкви).

Але знищення Святої Віри одним Києвом не закінчилося. Княжі дружини, разом з християнськими проповідниками, вогнем і мечем пройшли по російських землях, знищуючи Давню Російську культуру, Давні Російські Храми, Капища, Святі та Городища, вбиваючи російських священнослужителів: Капенов, Волхвів, Ведунов і віщунів. За 12 років насильницької християнізації 9 мільйонів слов'ян, які відмовилися відректися від Віри Предків, було знищено, і це притому, що всього населення, до хрещення Русі, було 12 мільйонів чоловік. Після 1000 року н.е. знищення слов'ян-старовірів не припинялися. Це підтверджують і Давні тексти Російських Літописів, які зберегла РПЦ.

«6579 (1071) ... Повстали два Волхва поблизу Ярославля ... І прийшли на Белозеро, і було з ними людей 300. У той час сталося прийти від Святослава збирає данину Яню, синові Вишатіну ... Янь же повелів бити їх і виривати у них бороди. Коли їх били і видирали расщепом бороди, запитав їх Янь: "Що ж вам мовлять Боги ?"... Вони ж відповіли: "Так нам Боги мовлять: не бути нам живим від тебе". І сказав їм Янь: "То вони вам правду повідали" ... І схопивши їх, вбили і повісили на дубі »(Лаврентіївський Літопис. ПСРЛ, т.1, в.1, Л., 1962 р.).

«6735 (1227) Прийшли під Новогород Волхви, відуни, потворніци, і багато волхованія, і потвори, і знамення творили ... Новогородци ж зловили їх і привели Волхвів на двір чоловіків князя Ярослава, і зв'язали Волхвів всіх, і кинули у вогонь, і тут вони всі згоріли »(Никонівський Літопис т.10, Спб. 1862 р.).

Знищувалися не тільки російські люди, сповідують Ведіческую Віру або доведіческій Инглиизм, але і по-своєму тлумачили християнське вчення. Досить згадати Никонівський розкол в Російській Християнської церкви, скільки невинних розкольників, старообрядців було спалено живцем, при цьому, не дивилися жінка, старий чи дитина. Дуже вдале застосування Заповідей Ісуса Христа: Не вбий і люби ближнього свого, як самого себе.

Цей нелюдський знищення Російської Духовної культури і Культури інших народів тривало не сто, не триста років, воно триває досі. Все, що суперечить доктринам РПЦ, повинно бути знищено. З Петровських часів цей принцип застосовується в Сибіру. Досить згадати Тарський бунти Літа 7230 (1722), які були придушені зброєю, багатьох Православних старовірів-Інглінгов та Православних-Старообрядців (розкольників) спалили живцем, багатьох прирекли на більш болісну смерть, посадивши на палі.

Вся ця акція проводилася з благословення ієрархів Християнської церкви. Зовсім не хочеться звинувачувати в злочинах простих парафіян РПЦ, щиро віруючих в Спасителя Ісуса Христа. Але ієрархи РПЦ намагаються виховати у своїх парафіян нетерпимість до іновірців і язичникам.

ХХ століття не вніс змін у відносини РПЦ до інших конфесій, особливо до Православних старовірів-інглінгів, яких християни досі називають язичниками. У Літо 7418 (1910) в Омську було закладено Капище (Храм) Знамення Перуна, щоб не дратувати християн його називали Знам'янський храм або Знам'янської церквою. У Літо 7421 (1913) Капище було освячено Патер Діем (Головою Ради Старійшин і церкви, Первосвящеником) Давньоруської церкви Мирославом, і відкрило двері для Православних-Інглінгов або, як вони себе називали, Старовірів.

20 жовтня 1913 з м. Новгорода до Омська прибула ікона «Знамення Цариці Небесної». І єпископ Омський і Павлодарський Андронік пропонує побудувати в Омську храм на честь ікони «Знамення Цариці Небесної», для чого стали збирати пожертви парафіян, але 1 серпня 1914 року почалася I Світова війна, і гроші, зібрані на будівництво храму, пішли на військові потреби ( організацію військових госпіталів). І все ж, єпископ Андронік знайшов вихід з положення: наприкінці 1916 року, за його наказом старовірів-Інглінгов вигнали з Капища Знамення Перуна, Храм переобладнали і внесли до Храму ікону «Знамення Цариці Небесної» і стали проводити свої служби в чужому храмі.

Так представники Омської єпархії розпоряджалися до революції.

Після приходу в Омську до влади більшовиків, Знам'янський Храм був закритий і в ньому влаштували шиномонтажную майстерню з важкими пресами. У 1935 році під храмом викопали підвал і через деякий час від дії пресів лопнули стіни церковної кладки. Зараз приміщення Храму використовується під актовий зал Навчального комбінату «Омскпассажіртранса», а святилище, де відбувалися обряди освячення у старовірів і святая святих (вівтар) у християн, використовується під клас для розбирання двигунів.

Для тих хто не знає, Храм Знамення Перуна знаходиться за адресою: м. Омськ, вул. Куйбишева 119-А.

Багаторазові звернення представників Давньоруської Інгліістіческой церкви в Обласну адміністрацію з питання повернення Храму, нічого не дали, тому що на цей Храм став претендувати Архієпископ Києво-Тарської єпархії Феодосій. І, щоб не виникало релігійних конфліктів, Храм вирішили поки нікому не давати. Але, знаючи зв'язку Архієпископа Феодосія з представниками обласної адміністрації, можна заздалегідь здогадатися, на чию користь вирішиться питання.

Є ще один приклад втручання РПЦ у справи інших конфесій. Всім івано-франківців і жителям області відомо про існування ашрама послідовників Бабаджі в селі Окунєва Муромцевского району. Послідовники Бабаджі, як і парафіяни Давньоруської Інгліістіческой церкви, вважають Омську землю - Священної Землею, іменація якої - Біловоддя. На цій Святій Землі послідовники Бабаджі здійснюють свої обряди, приносять квіти і дарунки до встановленого культовому стовпа з знаком ОМ, бо звідси наші предки прийшли в Індію та принесли індійцям і дравідами Вчення Веди. Для індійців, китайців, монголів, земля на півночі - Священна Земля.

Для всіх, але тільки не для архієпископа Феодосія. У 1993 році він приїхав до Окунево і наказав культовий стовп кинути в річку (так само, як київський князь Володимир вступив з Кумири Перуна), а на його місце встановив християнський хрест. Незрозуміло, за яким правом він так вчинив, адже в Окунєва немає жодного християнського храму і ніколи не було, мабуть діяння київського князя Володимира ближче за духом, ніж налагодження мирних відносин між релігійними конфесіями.

Через два роки, в 1995 році Омська єпархія святкуватиме своє сторіччя. Сто років, це не тисяча. Прийшовши на землі біловоди, як непрохані гості, християни ведуть себе, як господарі, заявляючи що вони тут - тисячу років і лише вони мають право на існування і навчання народу Духовності та Культури. Влада вирішила не втручатися в діяння Феодосія, а треба було б, адже архієпископ Феодосій порушує не лише Закон РРФСР «Про свободу віросповідань» N 267-1 від 25.10.1990 р., але і конституцію РФ.

У Києві та області повинні мирно жити і існувати люди будь-якого віросповідання, незалежно від конфесійної приналежності. Кожен має сповідувати ту Віру або релігію, яка йому ближча за Духу, щоб не червоніти перед Богами, Предками і нащадками.

Дій Владімір', старійшина Долинної Громади Староруської
Інгліістіческой церкви Православних Старовірів Інглінгів.