Party Dance - фантазія, синхронність, ефектність і танець готовий!

Tags :

Party Dance, найчастіше, дане словосполучення викликає зовсім інші асоціації, значно віддалені від дійсного значення цього танцювального поняття. І перше, що спадає на думку - це, звичайно ж, уявлення про клуб, розвагах і святкових танці в клубі або на будь-яких вечірках. Частка правди в цих домислах присутній, але ми хочемо все-таки трохи розширити уявлення мас про Party Dance і розповісти, що воно собою представляє.

Party Dance - це сучасне танцювальний напрямок, яка на увазі різних факторів поставився в один ряд до соціальних танців, до групи яких входять ще такі як гоу-гоу, клубний танець та інші. Термін «соціальні танці» виник не так вже й давно, саме тому він звучить для нас дещо по-новому і своєрідно. А позначає він усього лише те, що танці сьогодні це не тільки професійне спрямування, а й соціальне, де люди можуть займатися танцями для душі, для спілкування, для дружби, для емоційного розвантаження і самореалізації.

Всі ці позитивні сторони соціум знайшов і в сучасному танцювальному напрямку Party Dance, де танець може розвинути не тільки можливості людини, а й зробити його більш впевненим у собі і відкритим для суспільства.

Танець Party Dance виконується в групі або ж синхронно з партнером по танцю, дана тенденція пішла ще з часів створення цього дивовижного стилю на американських молодіжних тусовках і вечірках. Цей етнічний танцювальний стиль сьогодні вважають одним найважливіших елементів у загальному фундаменті американської танцювальної культури, і саме від туди всі сучасні танцювальні напрями беруть свій початок.

Party Dance був спочатку звичайною якісної імпровізацією професійних танцюристів на всіляких «американ паті», таких як вечірки вдома або в клубі, де в парі з партнером чи з партнеркою танцюристи влаштовували між такою ж парою танцювальні батли, засновані на використанні всіляких рухів, взятих з різних танцювальних стилів. Танцювальне боротьба тривала до того, поки якась з пар не здасть свої позиції. Такі танцювальні батли могли перетворюватися під час вечора і в масову танцювальну синхронну імпровізацію, куди могли приєднатися будь-який бажаючий, який був упевнений у своїх силах.

З часом танцювальний стиль Party Dance увійшов в базову «растанцовку» хіп-хоперів перед танцювальними боями, де танець Party Dance виступав як якась презентація і в той же час як розгойдування своїх сил. А так як в основу даного танцювального стилю входить прабатько стилю хіп-хоп, то починати «растанцовку» саме з нього вважається досить актуальним, де, таким чином, віддається і паралельно данину своєму творцю. Знання базових рухів прабатьків хіп-хопу вважається навіть якоїсь танцювальної грамотністю танцюриста.

Сьогодні танець Party Dance вже не просто спадкоємець етнічного хіп-хопу і дискотечного танцювального напрямку наших улюблених американців, а це і сукупність таких танцювальних напрямків як: хайпи (сучасне відгалуження хіп-хопу), хаус, елей стайл (використовується в постановочних хореографія для виступів) , рагга (суміш ямайських, антільських ритмів та хіп-хопу).

Навчаючись Party Dance сьогодні в різних танцювальних клубах - це не тільки приємна зупинка серед однодумців, спілкування з приємними за духом людьми, а й потенціал всебічно себе розвинути. Що стає можливим при розучуванні різних танцювальних стилів (ми їх перерахували вище), які необхідні для збільшення варіацій в танці Party Dance.

Засвоєння азів і бази танцювального танцю Party Dance в теоріїї на практікедает починаючому танцюристу можливість на будь-тусовці чи дискотеці блиснути своїми здібностями, де особливий ефект публіці дасть видовищне синхронний виступ в парі або цілою групою танцюристів. При чому, як Ви вже зрозуміли, танцювальні варіації можуть бути всілякими і навіть дивовижними. Все буде залежати від глибини думок танцюриста, його здібності до імпровізації, і можливості швидко складати в голові майбутні логічно послідовні і при цьому ефектні танцювальні рухи.

На сьогоднішній день геніальних і яскравих особистостей в танці Party Dance, які б помітно виділялися з любителів реалізуватися в даному танцювальному стилі поки не видно, але ми сподіваємося, що якась яскрава зірочка вже не за горами, і скоро покаже нам своє обличчя.

Побачити ж, що собою представляє танцювальний стиль Party Dance, можна прямо не відходячи від комп'ютера, подивившись відео на будь-якому представленому Інтернет ресурсі з даними танцювальним напрямком.