Осінь в Кореї: барабани, танці в масках і женьшень

Tags :

Традиційні корейські танці в масках

Оксамитовий сезон повинен порадувати туристів не тільки погодою, але й фестивалями

Оксамитовий сезон у нас асоціюється радше з Середземномор'ям - Іспанією, Італією, Туреччиною ... Але восени і в Південній Кореї ідеальна для відпочинку погода: на курортному острові Чеджу і в Пусані близько +30 градусів.

А якщо вже приїжджає багато туристів - їх треба розважати! Тому в різних містах країни восени проходить безліч різних фестивалів і свят. Ось найцікавіші - про них нам розповіли в Національній організації туризму Кореї:

Фестиваль женьшеню. 3 - 12 вересня, Кимсан-гун. Кимсан вважається головним центром виробництва женьшеню в Кореї. Туристів пригостять різними продуктами з цілющого кореня. 1 - 6 жовтня Фестиваль женьшеню пройде в місті Йончжу (Північна Кенсан).

Фестиваль барабанів. 4 - 30 вересня, Сеул. Барабанщики з різних країн світу влаштують концерти, а на виставці гості корейської столиці побачать близько тисячі ударних інструментів.

Фестиваль танців в масках, 24 вересня - 3 жовтня, Північна Кенсан, місто Андон. Танці в масках - традиційне корейське мистецтво. Відпускники теж зможуть вбратися в маски і танцювати на вулицях.

Фестиваль світових бойових мистецтв, 29 вересня - 3 жовтня, Північна Чхунчхон, місто Чхунчжу. Змагання та показові виступи з різних видів єдиноборств.

Фестиваль ліхтарів, 1 - 12 жовтня, Південна Кенсан, місто Чінчжу. По річці Намган пустять плавучі ліхтарики всіх кольорів і фасонів. Річка, за якою пливуть тисячі вогників, особливо ефектної виглядає ввечері. Туристам запропонують змайструвати свої ліхтарі і подивитися виставку найцікавіших ліхтарів, зроблених умільцями з різних країн.

Міжнародний фестиваль феєрверків, 9 жовтня, Сеул. Над корейською столицею запустять свої феєрверки майстри з різних країн. Глядачів чекає світлове подання та лазерне шоу.