Олена Єрохіна ставить танці для Миколи Баскова

Tags :

Дівчина з Севастополя знайома з зірками естради та відстоювала місто-герой на конкурсі «Міс Україна»

- Я навчалася з Оленою з третього класу, ми разом займалися в танцювальній групі, - розповіла подруга нашої героїні Катерина Гатілова. - Вона завжди була дуже емоційна, вразлива, сентиментальна, добра, життєрадісна. І домагалася свого. М'які якості переважають у ній до цього дня. У школі їй не дуже подобалося вчитися, з труднощами давалися точні науки, легше - гуманітарні. Їй було важко всидіти за партою, але уроки вона не зривала. У неї хороші вокальні дані. Одного разу вона грала в шкільному мюзиклі фею і співала ... Тоді своїм голосом вона підкорила всіх. Наша класна керівниця навіть сказала, що Олена - людина шоу-бізнесу. З цим складно не погодитися. Вона перемагала на шкільних конкурсах краси і виділялася в класі.

З 9 класу подруга перейшла до севастопольської школи № 14 з театральним ухилом, але зв'язку ми з нею не втратили, і до цього дня вона мій близька людина.

У 2005 році Олена надходить на бюджет у Київський національний університет культури і мистецтв ім. Поплавського. У цьому році вона закінчила факультет режисури і хореографії. Живе в Києві.

- У дитинстві Олена була дуже неконфліктним дитиною, - говорить мама дівчини Олена Іванівна. - Вона намагалася бути завжди непомітною і тихою. Не створювала жодних проблем. Звичайно, шаліла, але особливих витівок на пам'яті навіть немає. Завжди була дружна зі старшим братом Сашком. Він брав її причепом в свою компанію, і вони гуляли разом. Вела завжди себе слухняно й була маминою помічницею. Ще була уважною та розуміє, навіть зайвий раз цукерку не просила, якщо бачила, що батькам важко. Не була заводієм серед хлопців у дворі, але росла дуже творчої дівчинкою. Любила співати, танцювати, малювати, грала на фортепіано. У школі брала участь у всіх конкурсах, з танцювальним ансамблем їздила до Польщі, відпочивала в «Артеку». Побувала в Туреччині, Тунісі, Італії, мріє об'їздити весь світ.

Поїздка в Туніс дісталася Олені як заохочення за перемогу у міському конкурсі «Севастопольська красуня-2006»? І, до речі, участь у конкурсі додало їй більшої впевненості, допомогло розлучитися з комплексами і відчути себе красунею. Творча натура не дала їй сидіти на місці, і вона зі своїм не дуже позитивним атестатом поїхала вступати до Київського національного університету культури і мистецтв ім. Поплавського. Її поїздка була, мабуть, самим авантюрним вчинком у житті. На творчому випробуванні вона показала суддям танок без музики, просто під рахунок. І за вміння імпровізувати і те, що вона не розгубилася, її взяли на бюджет на факультет режисури і хореографії, який вона успішно закінчила. Кілька років тому Олена навчилася водити і зараз збирає на машину. Їй подобається бути на людях, бути справжньою модницею.

- Ви вболівали за дочку? Згодні з результатами?

- Я підтримувала доньку на конкурсі. Тільки повернулася додому з Києва. Нас засмутили підсумки «Міс України». Коли Іван Ургант оголошував півфіналістів і серед імен не виявилося ні моєї Олени, ні красунь Олі Шевченка, Юлі Смирнової, всі зрозуміли, що ніякого голосування і не було і все було вирішено заздалегідь. Чверть залу просто встала і вийшла. А адже багато дівчаток були з шикарною хореографічною підготовкою, сильними голосами і зовнішніми даними. У кулуарах шепотіли, що нинішню переможницю привезли в спільний табір конкурсанток всього за три дні до початку конкурсу, і вона особливо ні з ким не спілкувалася, трималася відсторонено. Коли одеситку Катю Захарченко назвали найкрасивішою дівчиною країни, багато глядачів без оплесків і вигуків просто вийшли з залу, висловлюючи свою незгоду з думкою журі. Альона сказала, що якщо б знала, що так нечесно вийде, ні за що б не брала участь у цьому конкурсі.

- Чим зараз живе Альона?

- Зараз вона живе в Києві. Вона хореограф, артист балету, викладач йоги, стрип-пластики. Ставить постановки відомим особистостям, приміром Миколі Баскову всього за пару днів поставила танець. У її альбомі є фотографії з Галкіним, Пресняковим, Біланом, Агутіним ... Молодому музиканту французької групи «3nity» в Юрмалі Олена настільки сподобалася, що він пропонував їй навіть вийти за нього заміж (сміється).

- І вона погодилася?

- Ні. Зараз особисте життя Олени не утвердилась в сімейному плані. Вона одного разу обпеклася і дуже обережно підходить до вибору людей свого оточення. І про особисте життя не поширюється, оскільки боїться пристріту.