Одесу накриє друга хвиля танго

Tags :

З 29 липня по 1 серпня в нашому місті пройде II Міжнародний фестиваль «Tango d'amore». Його організатором виступає школа аргентинського танго Toca tango.

За словами однієї з організаторів свята Майї Тульчинської, перший пробний фестиваль, що пройшов рік тому, вийшов «домашнім» і не дуже вдалим. До нинішнього організатори підійшли більш відповідально і підготували різноманітну програму. Незмінним залишилося одне - атмосфера щастя і любові, яка властива Tango d'amore.

Центральною подією свята стане виступ знаменитого московського Soledad Orquesta - колективу, виконуючого аргентинське танго. За словами художнього керівника оркестру Дмитро Коваленко, музиканти грають як класичні мелодії Астора П'яццолли, так і композиції власного твору. Сам Коваленко вчився майстерності в Аргентині, там же він придбав бандонеон.

«Ми будемо виступати в Одесі вже в третій раз. Мушу сказати, що одеська публіка - особлива. Її не треба заводити, 1-2 композиції - і зал уже наш », - з блиском очах розповідає музикант. Концерт Soledad Orquesta відбудеться 29 липня у Філармонії. Під акомпанемент москвичів будуть танцювати відомі тангеро з Аргентини, Туреччини, Росії та України.

Крім того, протягом чотирьох днів - з 29 липня по 1 серпня - у ресторанах і клубах Одеси будуть проходити майстер-класи видатних танцюристів і мілонги. У минулому році танцювальні вечори відвідували понад 150 осіб, цього року очікують більшу кількість учасників.

А вже сьогодні у клубі-ресторані Bernardazzi відкрилася фотовиставка, присвячена танго. Як розповіла ідейний натхненник фестивалю Ірина Михайлюк, в експозиції представлені роботи авторів, які знайомі з танго зсередини і відчувають цей танець. Це фотограф з Москви Семен Кукормін, відомі одеські майстри Ангеліна Тарасенко та Ліза Коваль, а також початківець одеський фотограф Володимир Ітигін.

Організатори обіцяють нам незабутнє естетичне видовище. А ті, хто хоче і сам навчитися танцювати танго, зможе осягнути це мистецтво на майстер-класах. «Енергія наших маестро здатна змусити рухатися будь-якої людини», - запевняють керівники школи Toca tango.

Розклад і вартість участі у майстер-класах та мілонгах можна дізнатися на сайті milonga.od.ua.


Любые украшения для ваших любимых на сайте Diamant.kiev.ua. Очень удобный интернет-магазин украшений и достаточно низкие цены.