Одеса відкриває «Обійми танго»

Tags :

Під такою назвою 15-18 липня в нашому місті пройде Міжнародний фестиваль аргентинського танго, вже другий за рахунком. Одеситів і гостей міста чекають концерти, відкриті уроки, а також танго-карнавал і танго-спектакль.

Організатори фестивалю - керівники відомого в Одесі танго-клубу Олександр та Наталія Бевзюк. Танець - їхня рідна стихія: Олександр і Наталія, чоловік і дружина, вже 25 років стоять у парі. До головної пристрасті свого життя - танго - вони долучають не тільки учнів, але й усіх одеситів. У цьому їм допомагає Фонд підтримки громадян Одеси, партнер фестивалю «Обійми танго».

Як розповіли організатори на прес-конференції, свято кохання, краси і пристрасті триватиме 4 дні. Стартує він 15 липня, у четвер, з грандіозного ходи - танго-карнавалу, в якому візьмуть участь понад 300 осіб. Це представники 5 танго-шкіл з різних міст України, а також танцюристи з Москви і Санкт-Петербурга. О 18:00 вони стартують від Колонади і будуть рухатися (із зупинками на танго-етюди) до Думської площі, де о 19:00 розпочнеться відкритий урок танго для всіх бажаючих. А вже о 20:30 там же, на Думській площі, відбудеться концерт-відкриття фестивалю «Обійми танго». Завершиться перший день свята мілонга - танцювальним ввечері.

«Мілонга - це розмова між чоловіком і жінкою допомогою мови танго, - каже Наталя Бевзюк. - На всіх наших мілонгах буде жива музика і сети від найкращих одеських ді-джеїв ».

У п'ятницю, 16 липня, в Будинку Офіцерів відбудеться концерт «Обійми танго». На сцені виступлять гості фестивалю - аргентинські зірки Серхіо Натаров та Алехандра Арруе. З ними Олександр та Наталія Бевзюк познайомилися в Італії. За словами Олександра, іменита пара з радістю прийняла запрошення на одеський фестиваль. Крім гостей з Південної Америки і господарів фестивалю, у концерті візьме участь одеський шоу-балет Todes, а також артистка «Масок» Наталія Бузько, яка виконає оригінальне танго. Артисти будуть танцювати під акомпанемент акордеоніста з Києва Андрія Моргуна та одеського оркестру «Ріо-Ріта» (керівник - А. Ковальов). Вокал - заслужена артистка Росії Ольга Панкратова (Сімферополь).
Перед концертом для всіх глядачів відбудеться майстер-клас «Мій перший урок танго», а завершиться вечір гранд-мілогной в ресторані «Галерея».

У суботу, 17 липня, мілонга відбудеться вже в центрі Одеси. Знаменитий Пасаж на 7 цілих годин перетвориться на величезний танц-пол. Під живу музику будуть танцювати аргентинські гості Серхіо Натаров та Алехандра Арруе та всі бажаючі.

Завершальним акордом незвичайного фестивалю стане вистава про танго і любові Tanguedia de amor (так називається один з альбомів Астора П'яццолли). Він розпочнеться 18 липня о 19:00 в Будинку Офіцерів. Дійство поєднає у собі танцювальні номери театру-кафе «Модерн'» і традиційні аргентинські пісні у виконанні Ольги Панкратовой у супроводі музики танго-квартету Tanguedia. У виставі беруть участь Олександр та Наталія Бевзюк та заслужена артистка України Наталія Єлізарова.

Як розповіла Наталія Бевзюк, під час проведення фестивалю в Будинку Офіцерів буде проходити виставка фотографій Надії Подільської «Червоне і чорне». Експлозія фотохудожниці, звичайно ж, присвячена танго. Крім того, відвідувачів «Обійми танго» запрошують взяти участь у конкурсі. До ранку 18 липня оргкомітет фестивалю буде приймати фотографії, зроблені під час свята. Потім відомі фотографи, Надія Подльская та Ліза Коваль, виберуть самі цікаві роботи. Їх продемонструють під час закриває фестиваль мілонги в мьюзік-холі «Уточкін», там же нагородять переможців конкурсу.

Всі дні фестивалю в Будинку Офіцерів будуть проходити майстер-класи Серхіо Натаров та Алехандро Арруе. Теми, а також вартість участі у майстер-класах та мілонгах, можна дізнатись за телефонами: (063) 594-82-83 (Ольга) і (067) 483-82-75 (Олександр).