Новий флешмоб T-Mobile за 4 дні подивилися більше млн. чоловік. Відео

Tags :

Відео з новим танцювальним флешмобом, організованим 27 жовтня британським стільниковим оператором T-Mobile в п'ятому терміналі лондонського аеропорту Хітроу, за чотири дні подивилися більше мільйона людей

Рекламний ролик під назвою Welcome back був викладений на відеохостингу YоuTube 29 жовтня.

Нова реклама продовжує серію рекламних акцій T-Mobile, в рамках яких аналогічний флешмоб пройшов на вокзалі в Лондоні. У 2009 році ролик Dance був названий кращим рекламним відео 2009 року. Також минулого року ролик став призером фестивалю "Каннські леви".

Рекламні відео з флешмоба були створені для T-Mobile агентством Saatchi & Saatchi.

Варто відзначити, що успішну рекламну концепцію T-Mobile з танцями взяли на замітку і інші компанії. Так, у квітні поточного року повідомлялося, що шведська мережа магазинів H & M вирішила просувати нову колекцію дитячого одягу за допомогою аналогічного танцювального флешмоба.

Зазвичай під такі вузькотематичні події не створються промосайти. А от коли дійство має бути маштабним і массовим, то дуже корисним є створення спеціального рекламного промо-сайту. Розробка сайтів Тернопіль, а саме Vademaar.name без проблем вызьметься за створення подібних сайтів.