New Jack - а Ви знаєте що це?

Tags :

Хіп-хоп ... наскільки він різноманітний і наскільки він талановитий! За час свого існування він зміг створити десятки танцювальних напрямків, кожен з яких зміг вже заробити свою глядацьку аудиторію. І одним з таких танцювальних стилів, який не так вже давно став окремою танцювальної одиницею хіп-хопу, носить назву New Jack або ж New-Jack-swing.

Історія його появи досить цікава і занятна. У 1981 році з зародженням Міжнародної танцювальної організації (IDO), а потім Міжнародної танцювальної федерації (IDF) у 2003 році з'явилося крім всім звичного назви хіп-хопу ще одне до нього на додачу і це Street / pop. Танець Street / pop зумів поєднати в собі такі танцювальні напрямки як: локінга, попінг, кінг-тата і електро бугі. Через час танець породив у свою чергу ще кілька танцювальних рухів, і це хайпи-данс (Hype Dance), джеммінг (jamming) і нью-джек-свінг (New-Jack-swing).

Танець New Jack за час свого розвитку та існування відзначився як силовий танцювальний стиль, в якому часто присутні досить рясне кількість акробатичних елементів. На сьогоднішній день танцювальний стиль New Jack складається як з складних, так і простих акробатичних елементів, складність та якість яких вдосконалюється і росте з кожним роком. І внаслідок чого його видовище стає все більш і більш масштабною, за рахунок цього в ряди даного танцювального стилю набирається все нові і нові шанувальники.

Танцювальне напрям, який нині носить досить оригінальна назва New Jack, за час свого існування вже встигло стати класикою, що говорить про загальне визнання і розумінні даного танцювального стилю. І вже сьогодні танець New Jack можна зустріти на танцювальних боях, у різних перетанцьовки або ж танцювальних змаганнях. Перспективи і шанси виграшу зростають у майстрів акробатичних трюків, які паралельно в ідеалі освоїли базові і фрістальние рухи танцю New Jack.

Танцювальний стиль New Jack в основному виконується під класичну музику хіп-хопу або ж R & B стайл, при цьому танцюється він в основному на восьмий ноті музичного ритму з характерним баунс або стрибковим рухом.

Яскравих особистостей, які б залишили істотний слід в новоспеченому танці New Jack поки що на сьогоднішній день не відзначено, адже в його створенні і подальшому удосконаленні взяли участь безліч хіп-хоперів, кожен з яких вніс до нього свою частинку творчості і геніальної ідеї. Подивитися, що собою представляє танець, поєднує в собі свободу хіп-хопу і акробатичну пластику можна в Інтернеті, де представлена ??безліч відео за участю танцю New Jack.