Найпопулярніші танці минулого року

Tags :

У сучасний час модно вести здоровий спосіб життя. Модно правильно харчуватися, позбавлятися від шкідливих звичок і звичайно відвідувати курси чи школи танців. Різновид танцювальних закладів дозволяє зробити вибір того напрямку танцю, яке доводиться до душі.

Нижче наведено невеликий список тих танцювальних стилів, які лідирують серед вибору звичайних громадян. Слід пам'ятати, що це суб'єктивна думка, але воно покаже ситуацію в загальних рисах.

Найпопулярнішим стилем виявився «Танець живота», його ще називають Bellydance. Цей танець, можливо, ніколи не покине лідируючої позиції, тому що вже досить багато років цікавить більшість кількість жінок. Був час, приблизно 3 роки тому, що популярність до східної культури танцю знизилася. І зараз є деякі експерти танцювальної індустрії, які прогнозують стагнацію східного танцю, але поки ситуація показує зворотне.

У слід за танцем живота слід латинське напрямок і клубні танці. У цих напрямків є величезний плюс - це великий вибір, тобто від гіпнотичного і пристрасного танцю фламенко з вираженими іспанськими емоціями до запально клубного Go-Go на яскравих дискотеках. Не мала кількість людей вносять танець у своє життя будучи дорослими. Відповідно на вибір впливає практичність певного виду танцю, можливість використання його елементів або повністю в клубі або тих місцях, де є можливість продемонструвати своє вміння рухатися в танці.

В основному моду на вже існуючі види танцю завжди спрямовує музика. Що є актуальним у нашій сучасній музичній індустрії, то й модно танцювати. Зараз помітна тенденція величезної любові молоді до такого напрямку танцю як R'n'B. Навіть класичний танець поступається цьому напрямку. Чому ж більшість представниць прекрасної статі вважають за краще Rhythm and blues? Тому, що цей танець відвертий, сексуальний і містить еротичний характер.

Танець - це наче наркотик, він не відпускає і об'єднує людей у певне суспільство. Він викликає емоції різного характеру. Насолода від будь-якого виду танцю не можливо замінити чим-небудь. Залишається зовсім небагато - слухайте своє серце, свої бажання, і відповідно вибирайте саме той стиль танцю, який відповідає вашому внутрішньому стану і дерзайте танцювати!