На Червоній площі влаштують масові танці

Tags :

У Москві пройде грандіозний концерт самого скандального DJ світу

Телеканал MTV запросив виступити 21 серпня на головній площі країни всесвітньо відомого ді-джея TIЕSTO. На один день Василівський спуск стане місцем проведення грандіозного фестивалю.

Ді-джей Tiеsto - культова фігура для танцювальної музики, протягом багатьох років він залишається одним з найактуальніших і затребуваних клубних музикантів планети. У 2004 році він відкривав Олімпійські ігри в Афінах на очах у 4 мільярди телеглядачів, йому присуджена нагорода «Лицар Помаранчевого Ордена Королівства Нідерландів», він - єдиний ді-джей, чия воскова фігура виставлена в музеї Мадам Тюссо.
- У Росії така подія відбудеться вперше, - розповіли на на MTV. - Концерти на Василівському узвозі, звичайно, проходили, але щоб виступав клубний ді-джей, такого не було. Нам коштувало багато чого, щоб уряд Москви пішло на це.
За задумом організаторів, це буде не просто концерт за виступ іменитих артистів, а ще й об'єднує багатьох акція «Молодь проти наркотиків». На розігріві у Tiеsto виступлять група «ВІА Гра», група «А'Студіо», ді-джей Leonid Rudenko, ді-джей Smash, група «Банд'Ерос», група «Серебро», Ганна Седакова, Богдан Титомир, Guf, Митя Фомін, група «Вінтаж», група «Бумбокс», група «Градуси», Лера Лера, Іраклі, Юлія Савічева, Рома Кенга, група «23:45», Слава, Таня, група «Китай», Настя Задорожня, Барто, Марсель і багато інших.