Музику включайте! Буду танцювати!

Tags :

Я не вмію танцювати. Але коли вип'ю, то я роблю і не такі дивні речі. Ось і нещодавно, перебуваючи в славному місті Хабаровськ, ми випили і рушили у невідомість, на пошуки пригод.

Пошуки пригод привели нас в бар Harley Davidson, де я, забравшись на сцену, станцював на радість місцевої публіки. Місцева публіка, напевно, побачила чимало п'яних танців, мені благоволила, бо як мені довго аплодували. До мене відразу стали стікатися дівчини, баражують колами на манер акул, злобно поглядаючи в мою сторону, поки найсміливіша не підійшла до мене і не заговорила зі мною по-англійськи. Решта акули відразу згадали, що у них є неймовірно важливі справи в барі і дружним стадом ломанулись туди.

Я перепитав дівчину, чого вона хоче російською.
- Ти російська? - Явно здивувалася вона.
- Тут є різні думки, але мені здається, що так.
- Росіяни так не танцюють.
- А як росіяни танцюють? - В моїй голові виник образ танцюючого Богатирьова з фільму «Рідня»
- По-іншому.

Я рідко ходжу в танцювальні місця і не можу вважати себе експертом з російської манері танцювати, але мені здається, що за останні років двадцять вона не зазнала жодних змін. А якщо вірити Леоніду Парфьонову, російський дискотечний танець виник в 70-х, чи то пак йому вже близько 40 років, і це притому, що протягом XX століття танцювальна культура рухів змінювалася кардинально кілька разів. Але всі ті танці вимагали умінь.

А зараз все демократичніше. Якщо ді-джей ставить Білла Хейлі, то всі згадують уроки Бувалого з «Кавказької полонянки» про два недопалка та утворення Вінсента Веги, проводячи горизонтальне «Вікторі» уздовж очей.

Якщо щось сучасне і швидке, то відразу видно, хто відвідував курси «Сучасний танець. Перший урок безкоштовно. Терміново набираються групи », хто випив, а хто вже познайомився або хоче познайомитися.
Ну а якщо повільний танець, треба міцно взяти партнерку за сідниці і топтатися по залу, поки не блеванешь.

Людина взагалі властиво танцювати - багато, якщо не всі, танцюють будинку, одні, тільки рідко хто в цьому зізнається. Тому був такий популярний симулятор Gitar Hero - можна було танцювати вдома не просто як самотній лошара, а як rock-star з гітарою.

У культурі рухів відразу видно, як людина домовився зі своїм тілом. Подобається воно йому чи не влаштовує, слухається воно його, або воно йому завелике або замало. Саме тому мені так не сподобався танець Медведєва під «Американ бой» - видно, що зі своїм тілом Медведєв не в ладах, він імпульсивний, не скоординований, неврівноважений, не впевнений у собі.

До речі, було цікаве дослідження, що хочуть бачити дівчини у своєму хлопцеві і що - в своєму чоловікові. Коротше, це дві абсолютно різні людини, але найголовніша відмінність - вміння танцювати для хлопця в першій трійці пріоритетів, у чоловіка - в замикає трійку.

Пам'ятайте про це, вирушаючи на танцпол. І якщо ви не президент, то зараз танцювати можна, як хочеш - завжди будуть люди, які танцюють гірше тебе. І якщо твій танець не подобається симпатичною брюнеткою, то можна ще випити і твій танець точно сподобається більш симпатичною блондинкою.

Головне - не потрапити на наступний день в YouTube, не сміятися над чужими танцями (ці люди танцюють не для тебе) і самому не вважати себе зіркою танцполу.


На сайте mikawa.com.ua доступна доставка суши в Киеве быстро выгодно и вкусно. Обращайтесь по указанному адресу за лучшими суши в Киеве.