Микита Єрьомін і його Поппінг стиль

Tags :

Микита Єрьомін фіналіст танцювального проекту «Танцюють всі» вже 8 років очолює власну хіп-хоп студію. Тепер Микита є зіркою українського масштабу.

- Коли йдеш по вулиці, то можуть вітатися зовсім незнайомі мені люди і улибаються. спочатку було незвично, - поділився Микита перед своїм майстер-класом у «Fit Art». - Але звичайно буває і негатив. Єдине дивує те, що все це відбувається у рідному містечку.

На своєму майстер-класі в «Fit Art» Микиту чекав тільки позитив, тому що тут зібралися одні фанати самого Микити. Спочатку Микита навіть соромився, мабуть, усвідомлював, що на нього дивляться захопленими очима.

- На сьогоднішньому майстер-класі ми постараємося більше зрозуміти сам настрій танцю, ніж просто вчити певні рухи, - відразу заявив Микита.

Протягом всього майстер-класу учасники не лише усвідомили основу хіп-хопу, але так само повеселилися, сфотографувалися з зірковим Микитою і отримали море позитивних емоцій.

- Для мене танець - це те, чим я живу! - Зізнався Микита.

На танцювальному проекті «Танцюють всі 3», який і приніс Микиті Єрьоміну популярність, відзначали, що він танцює в рідкісному стилі - це Поппінг. Цей стиль заснований на техніці дуже швидкого скорочення і розслаблення м'язів, для викликання поштовхів в тілі танцюриста - хіт чи поп. Все це слід робити безперервно в ритм музики і в поєднанні з різними рухами й позами.

Поппінг дуже часто використовують у баттлах, щоб довести власну перевагу перед іншими танцюристами на публіці. Ці змагання надають простір для руху та імпровізації. До речі, такі баттли популярні в самій Ялті. Вони проходять на вулиці, за пам'ятником Леніну. Тут збираються однодумці, щоб продемонструвати свою майстерність. Микита Єрьомін сам не одноразово брав участь у таких заходів.

Завдяки Поппінг зародилися такі відомі стилі, як хаус, хіп-хоп, вакінг і таг далі. До цих пір йдуть суперечки, ктоже є засновником попінга. Один з авторитетних світових Поппера Mr.Wiggles вважає, що головним винахідником попінга є Бугалу Сем, засновник групи «Electric Boogaloos».

Поппінг, на відміну від брейкинга і його рухів, які виконуються на підлозі, завжди виконується стоячи, за винятком деяких випадків, коли танцюрист опускається на коліна або лягає для виконання якогось певного руху.


Якщо у вашій оселі встановлена тепла підлога, то ви отримуєте безліч переваг. Ваші діти завжди будуть здоровими і вам не потрібно буде зимою носити шкарпетки.