Майстер-клас від Крістофера Моргана

Tags :

Учасники американської танцювальної трупи «City Dance Ensemble» продовжують знайомити москвичів з премудростями сучасної хореографії. Перший урок був призначений для любителів.

На другий - в Центрі сучасної хореографії «Вортекс» - запросили професіоналів. Його провів ведучий хореограф трупи Крістофер Морган. Розповідають «Новини культури».

Він не тільки ставить балети, а й викладає в школі танців, яка є частиною компанії «City Dance». Свій майстер-клас він почав з азів. Головне, за словами Моргана, це свобода руху, розкріпачення, вміння реагувати на партнера і правильно дихати. Для цього можуть стати в нагоді елементи йоги. Багато рухів Крістофер бере з власних постановок. Їх глядачі зможуть побачити в четвер на сцені філії Малого театру.

Крістофер Морган вважає, що сучасний танець неймовірно популярний, сьогодні всі хочуть танцювати. «У Росії дуже підготовлена публіка, тут сильні традиції російського балету і підготовка у танцівників потужна. Я вчу свободу самовираження, так щоб тіло було текучим, легким, вільним. Якщо б я тут затримався, багато чому навчив би - так що кличте, приїду », - каже хореограф.