Майкл Флетлі: "Я люблю працювати і люблю танцювати. Це те, для чого я народився."

Tags :

Майкл Флетлі зовсім не схожий на танцюриста чечітки. Коротка стримана стрижка, темна куртка і сувора сорочка. Дивлячись на нього, складається враження, що це процвітаючий і успішний бізнесмен, що зібрався на ділову поїздку до Лондона. Знамениті ноги танцюриста зараз знаходяться в чорних чоботях, і міцно стоять на підлозі в Dorchester Hotel, де ми зустрілися, і збираємося згадати деякі події з кар'єри Майкла.

Дев'ять років пройшло після того, як він офіційно перебуває на пенсії. Але Флетлі повертається як Король танців, з своєю потужною енергією ірландських танцювальних шоу, на яких і заробив свої статки.

Майклу Флетлі 52 роки, але у відповідності зі своїм середнім віком виглядає відмінно. Він знаходиться в списку найбагатших людей «The Sunday Times Rich List». Його стан складає 246 мільйонів фунтів стерлінгів. Так чому Майкл хоче повернутися на сцену?

"Я не знаю", відповів Майкл, а потім пояснив, «Коли я зі своєю дружиною був у Каїрі на виступі« Lord Of The Dance, який як і раніше їздить по світу з безліччю танцюристів. До завершення постановки я закричав і вів себе як ідіот, втім, як і всі інші перебувають там. Спостерігаючи за моєю реакцією дружина сказала: "Любий, ти повинен повернутися і зробити це". І це був початок. »Він придбав колишню форму і славу, вийшов на сцену вже в Тайвані.

"Ми продали квитки п'яти арен і трьох футбольних стадіонів, що стало великою несподіванкою для мене. Таким чином, відбулося прекрасний початок, повернення до життя на сцені. Мої ноги були застраховані на $ 40 мільйонів".

Хіба є в вас страх при виході на сцену? Ви танцюєте всі танці, в тому числі і чечітку або тільки ірландські? "Почекайте, що ви під цим розумієте? У п'ятдесят я себе відчуваю знову на 30. Наприкінці шоу в Тайвані, я відчував себе дуже енергійним і молодим чоловіком. І я думаю, що це благословення, так як зі мною там знаходилися дружина і мій син. "

Майкл Флетлі народився в Чикаго в ірландській родині. Він почав танцювати у відносно пізньому віці, в 11 років, але це не завадило йому стати чемпіоном світу. У 37-річному віці Майкл прославився на весь світ успіхом шоу "Riverdance", яке він поставив після показу заставки на конкурсі Євробачення (1994 рік). Після слідував суперечку з продюсерами над правами артиста, який тривав 8 місяців. Він був врегульований в 1999 році закритим судом.

Майкл Флетлі є найшвидшим танцюристом чечітки в світі. Зафіксовано, що він може виробляти 35 відбивання в секунду. Флетлі є засновником знаменитих шоу «Кельтський тигр» і «Ноги полум'я». Кожне його шоу, в кінцевому підсумку, перетворювалися на бренди. Надалі з ними відбувалися кругосвітні тури, що і послужило, як основа багатства Майкла Флетлі.

Глузування і суперечки переслідували його на кожному кроці. Він був підданий критиці за свою сміливість. Висміювали його за розвіваються волосся, змащену маслом груди на виступах, за схильність до потовщення в талії. Правовий суперечку зі своїм менеджером, помилкове звинувачення у згвалтуванні, не правдиві автобіографії і кинуті нареченої ... Свого часу Майкл був популярний в газетних заголовках.

Деякі з історій важко уявити, дивлячись на людину, що сидить переді мною. Він каже, тільки з найменшим натяком на роздратування: "Я ставлю на все, що я зробив. Я багато працював, і я не буду виправдовуватися і вибачатися в чому-небудь."

У Майкла Флетлі за останні 4 роки відбулося дві найважливіші події. По-перше, він одружився на Niamh. Це танцівниця з його колективу, з якою він працював протягом багатьох років. По-друге, у них є син Майкл Санкт-Джон, якому три роки. Тоді, відразу після їхнього весілля в 2006 році Флетлі зліг з таємничою хворобою. "Я не міг танцювати. Я навіть не міг ходити, рухатися, я нічого не міг робити" - говорить Майкл. "Мені було дуже погано, але я знав, що щось не так." Врешті-решт, він був видужав ірландської вірою, яка була для нього цілющою. «Мій організм повністю був ослаблений, але я вірю у справедливість, вірю в силу позитивної енергії та енергію руху."

Майкла Флетлі не можливо не любити. Він відкрито говорить про свої досягнення і про свої недоліки, що є привабливим і викликає захоплення. Настав час сказати і те, що раніше не можна було прочитати в заголовках таблоїдів - Флетлі приголомшлива людина, що перетворив ірландські танці у народні традиції і в приголомшливе уявлення.

Майкл Флетлі не страждає від невпевненості в собі. "Я люблю працювати і люблю танцювати. Це те, для чого я народився".

А еще лучше всего совместить занятия танцами и Отдых в Крыму, совместить так сказать приятное с полезным. Здесь сейчас активно развиваются школы танца.