Мадонна дала танцювальний майстер-клас на відкритті свого фітнес-клубу

Tags :

Легендарна співачка поп-сцени Мадонна виступила в образі тренера на відкритті в Мексиці фітнес-клубу «Hard Candy» та провела танцювальний майстер-клас.

Бути присутнім на заняттях вдалося тільки біля 20-ти осіб, так як вони пройшли відбір спеціального характеру.

Під керівництвом Мадонни танцювальний майстер-клас одразу пройшов після закінчення урочистої церемонії на честь відкриття нового спортивного фітнес-центру з мережі «Hard Candy». Так само очікуються поява аналогічних клубів у десяти найбільших містах світу, і в Москві тому числі.

Вартість одного місячного абонемента при відвідування фітнес-клубу Мадонни складе 160 доларів. Головна родзинка полягає в особливості мережі фітнес-клубів. Вони названі на честь 11-го студійного альбому Мадонни і полягають у відображенні смаків та поглядів самої співачки на здоровий спосіб життя, на спорт і на те, по якому режиму повинні будуватися заняття.

Про те, що Мадонна збирається відкривати мережу фітнес-клубів стало відомо ще в жовтні 2010 року. Так само було оголошено, що найперший «Hard Candy» відкриють у Мехіко.

Створення мережі фітнес-клубів «Hard Candy» для Мадонни є не першим проектом, який не стосується музики. Так само співачка займається літературою, кіно і модою.


На сайте wallsgeneration.ru вы можете найти красивые картинки совершенно бесплатно.