Красноярський театр танцю "Каліпсо" став переможцем арт-фестивалю в Македонії

Tags :

Красноярський театр танцю * Каліпсо * став переможцем міжнародного арт-фестивалю в Македонії

Красноярськ тепер знають і в Македонії. Наші танцівниці представляли Росію на фестивалі в Струга. Він проходив у восьмий раз, але Красноярка потрапили в список конкурсантів вперше. За десять років існування театру танцю "Каліпсо" колектив встиг голосно заявити про себе. Московські метри запропонували дівчатам представити країну на міжнародному конкурсі. І у своєму виборі не помилилися.

Самим запам'ятовується танцем красноярок став "Шамаіс. Люди льоду". Шамаіс - назва вигадане. Від однокореневого "шаман". Тут дівчата виступають в ролі північних амазонок і зі сцени запрошують глядача у свій крижане царство.

У хутряних костюмах, визнаються дівчини, рухатися трохи спекотно. Однак танцівницям ніщо не завадило залишити позаду сербів, німців, румунів, італійців, білорусів, казахів та українців.

Всього на македонської сцені "Каліпсо" показали чотири танцювальних номери різних стилів: від естрадного танцю-шоу до сучасної хореографічної пластики. Після перемоги сібірячек запросили станцювати на одне з македонських телевізійних шоу.