Краще танцювальне відео Rihanna проти Lady Gaga.

У Нью-Йорку, 14 лютого, тобто недільним лютневим ввечері відбулося вручення премії Grammy Music Awards 2011. Досить приємною несподіванкою стало вручення премії в номінації краща танцювальний запис співачці Rihannе за танцювальний кліп «Only Girl (Inthe World)». Вона обійшла свою конкурентку Lady Gaga, яка номінувалася c танцювальним музичним кліпом «Bad Romance».

Правда епатажна зірка, теж не залишилася без нагород, і отримали престижний Grammy, як краща співачка року і за кращий альбому Fame Monster. Епатажна блондинка відвела нагороду у найпопулярніших американських виконавців. Облямований співачкою збірка The Fame Monster став найбільш продаваним диском в минулому році. Він був проданий накладом більше шести мільйонів екземплярів.

Обидві зірки Rihannа і Леді Гага є чудовими танцюристами. А їхні музичні відеокліпи - це бестселери року у розділі танцювальних відео кліпів! Трохи раніше на врученні MTV Video Music Awards був повний тріумф Леді Гага. Вона завоювала відразу вісім номінацій:

1. Best Collaboration: Lady Gaga featuring Beyonce Knowles, "Telephone"
2. Best Female Video: Lady Gaga, "Bad Romance"
3. Best Pop Video: Lady Gaga, "Bad Romance"
4. Best Dance Music Video: Lady Gaga, "Bad Romance"
5. Best Choreography: Lady Gaga, "Bad Romance"
6. Best Direction: Lady Gaga, "Bad Romance"
7. Best Editing: Lady Gaga, "Bad Romance"
8. Video of the Year: Lady Gaga, "Bad Romance".

У своєму блозі на Twitter Леді Гага написала, що дуже хвилювалася перед врученням нагород на MTV Video Music Awards і радив своїм шанувальникам вірити в себе і багато працювати, і тоді всі мрії обов'язково збудуться. Поп-зірка, також представила свою нову пісню Born This Way. Є інформація, що новий кліп на цю пісню зніматиметься у Франції і спеціально для нього хореограф Леді Гага поставив нову танцювальну композицію в танцювальному стилі Tecktonik. У слід за Мадонною Леді Гага звернулася до цього танцювального стилю.

Дива дуже ефектно з'явилася на Grammy Music Awards 2011, вилупившись із пластмасового гігансного яйця, яке несли танцюристи її групи. Її наряд був виготовлений з медичної гуми. Двадцятичотирирічна співачка Леді Гага (її справжнє ім'я Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта) зараз перебуває на піку популярності. У 2010 році вона стала найбільш популярною особою в соціальній мережі Facebook, її шанувальниками стали десять мільйонів людей і вони встановили своєрідний рекорд за відвідуваністю її сторінки у цьому соціальному сервісі.

Леді Гага випустила дві перші композиції Just Dance і Poker Face, які стали хітами продажів чотири роки тому. Епатажна блондинка Леді Гага найпопулярніша персона в інтернеті. Її дохід за останній рік склав близько ста мільйонів доларів. В останньому рейтингу таблоїдів «Форбс» і «Time» Леді Гага визнана однією з найвпливовіших знаменитостей і увійшла до рейтингу ста найвпливовіших людей року. Танцювальні відеокліпи Леді Гага збирають на YouTube мільйонні аудиторії користувачів і б'ють всі попередні рекорди.


На сайте новости недвижимости в Украине (domik.net) вы всегда можете узнавать саміе свежие собsnbz и новости в мире недвижимости. Этот портал очень популярен.

Comments

Классная она, мне очень нравится!